Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy küzdősportot űző embertől...

Egy küzdősportot űző embertől "korrekt" az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés

Hétvégén a helyi nagyáruházban voltam, és van itt egy csöves aki mindig kéreget, kb 30-40 éves lehet, néha kedves, de van hogy ordibál,szitkozódik ha nem kap pénzt (és csak a nőkkel kemény)

Olvastam már róla sokat, meg egy-egy ilyen ordibálását láttam.

Az üzletsoron jött egy dekoratív,jól öltözött fiatal szőke hölgy egy 5-6 év körüli gyerekkel az oldalán, hozzá ment oda csöves, és valószínűleg nem kapott semmit mert elkezdett vele ordibálni ,hogy leütlek te retkes ***a mit képzelsz magadról stb...

Kb a nő mögött 20 méterre tolt egy bevásárlókocsit egy kigyúrt, háromajtós szekrény, aki ezt látva fújtatva indult a csöveshez, hogy hogy beszélsz a feleségemmel te (....), megöllek és amint odaért az addigra összerezzent csöveshez egy olyat bevert neki, hogy a csöves 4-5 métert lépett hátra, és egy hatalmasat esett, még szinte csúszott is a padlón.

Ez még nem volt elég, megfogta a kabátjánál fogva a csövest, és húzta a földön, és nekivágta egy ilyen beülős gyerekjátéknak ami ismét hatalmas hanghatással járt.

Durván 10 másodperc volt az egész, 2 biztonsági őr rögtön odatermett meg még vagy 4 futott oda messzebbről.

A csövest felsegítették, látszott hogy nincs jól, a pasas meg elkezdte fenyegetni, hogy agyonveri, erre a csöves kifutott az üzletből.

Ömlött a vér az orrából, és a földön is több deci vér volt már, brutál nagyot kapott, élőben még nem láttam ilyet.

A csöves lehetett max 60 kiló ez a csávó meg szerintem 110-120, és vagy 20 centivel magasabb a csövinél.


A pali mozgásából, ütéséből látszott,hogy nem ma kezdte, nem szívesen nyeltem volna be azt az ütést.


Szerintem alapból igaza volt, ráfért már erre a csövesre, de szerintetek ilyen erőviszonyok mellett korrekt?Már attól összeszarta magát a csöves,hogy ráordított, nem értem hogy ezért miért kellett egy olyat beleverni szerencsétlenbe, hogy majd leszakadjon a feje?Mert csúnyán beszélt, de nem bántotta a feleségét.Mi van ha nem avatkoznak közbe a biztonsági őrök, megöli a csövest?

Félreértés ne essék, csak ahogy az a fickó kinézett, meg ahogy ütött szerintem puszta kézzel tudna ölni, és akár egy félreértés miatt is bárki kerülhet a csöves helyébe, és lássuk be azért nem volt olyan nagy ez a bűn.Bár hátha legalább tanult belőle.


Amikor kimentem az üzletből még a betonon is kövér vércseppek voltak, látszott,hogy merre ment a csöves.


2019. febr. 10. 13:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Ha így van ahogy írtad és viselkedett a csöves és azt mondta (leütleg te retkes ***a) akkor meg érdemelte.

Más is lehet hajléktalan de azért viselkedni tudni kell.

Kéreget és vagy kap vagy nem kap, de megjagyzést nem tehet senkire.

2019. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Pontosan ismered a csövest - és tudod jól, h hogy bánik az emberekkel. Nyilván nem először beszél így a neki nem adókkal, nyilván nem egyszer szóltak rá “szépen”, hogy ezt nem illik. Most majd megtanulja.

Sajnálom, aki utcára kerül, sajnálom akinek szar az élete - de nem beszélhet úgy másokkal, mintha a sheggéből húzta volna elő.

2019. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
0%
Az is mekkora csicska lehet aki be vert neki! Azzal keménykedik, aki jóval gyengébb! Szerintem senki nem érdemli meg, hogy bárki is meg üsse, az élet így is nehéz annak a hajléktalannak és akkor még egy ilyen szteroidos buznyák is rá tesz neki egy lapáttal! Gusztustalan!
2019. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én is odamentem volna ha így beszél a csöves és izomból tökön rúgtam volna.
2019. febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ha a te párodat a te gyereked szeme láttára kezdené mondhatni üvöltve sértegetni egy másik személy miképp reagálnál ? Gonndolom nem tűrnéd szó nélkül .


Természetesen én sem azt mondom hogy az amúgyis szerencsétlen helyzetben lévő embert alázzuk meg mégjobban , de mindennek van egy határa .


Igaz ugyan , másképp is megoldható ám ilyen helyzet. Csakhogy nem gondolkodunk mindannyian egyformán .


A kigyúrt tag viszont nem tekinthető küzdősportolónak csak


A: Olyan személynek aki látogat efféle edzéseket


B : Élete során használta már jónéhányszor ütésre a kezeit ( kvázi balhés alak lehetett aki nem maradt ki az adok-kapokból ) .


Mindkét fél hibásnak tekinthető ezen esetben . A hajléktalan amiatt ahogyan viselkedett . A másik tag pedig igazán tekintettel lehetett volna legalább a gyerekre . ( Ha mindenképp neki akar esni akkor oldalra vonszolja ) , vagy ha már valóban megrettent az " áldozat" akkor elég lett volna ha szóban , erélyesen elküldi őt oda ahova az ilyen taplókat szokás és ezzel pontot tesz a dolog végére .

2019. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
"másképp is megoldható az ilyen helyzet."
2019. febr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

tiszteletlen volt a feleségével,plusz a kisgyerekét is megijeszthette a kötekedés valószínűleg.

ezért teljesen jogos volt a nevelés.

normális ember a szép szóból is ért.

de páran nem értik ezt a nyelvet és a saját nyelvükön kell beszélni,hogy megértsék amit mondani akarsz.

a nagydarab beszélte azt a nyelvet is és meg is értette magát a másikkal.

2019. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Számomra az az érthetetlen,hogy miért kellett ilyen erővel fellépni ellene?

Már alapból a kiabálástól beszart a csöves, de még ha szájon is vágja, akkor utána miért kezdi el rángatni/dobálni egy a földön vérző embert?És ha a biztonsági őrök nem jönnek akkor a családja, és a vásárlók szeme láttára agyonveri?

Meg jól öltözött pár voltak, drágának tűnő ruhákban.Ha ezt tisztességen úton szerezte megéri eldobni mindent egy csöves megveréséért esetleg agyonveréséért?Ha pedig nem tisztességesen, akkor megéri, hogy e mellett utánanézzenek a vagyonának is?

Azért a mai világban nagyon könnyen felkapnák az ártatlan hajléktalan megverését.

2019. febr. 10. 20:57
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Látom Te sem nagyon voltál még ilyen szituban, ahol a szeretteidet fenyegetik v bántják. Ölni is képes lennék értük és hidd el, nem gondolkozol ilyen helyzetben.

(Ezt a csövesmosdatást meg hagyjuk már...)

2019. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
volt már hogy egy alak elfutott a táskámmal felkentem a falra, aztán ölbe vittem be az ügyeletre oszt otthagytam xd
2019. febr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!