Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lehet esélyem ebben a harcban?

Lehet esélyem ebben a harcban?

Figyelt kérdés
Hétvégén verekedni fogok mindenképp. Nyerhetek az ellen felem ellen?! Úgy, hogy én 192 cm vagyok 76 kg, és 4 nap múlva 2 hónapja kezdtem az edzést. És 2 (26 hónap)éve járok okinawai karatéra. Az ellenfelem pedig szintén lassan 2 éve jár kick box-ra (19-20 hónapja)! Ám ő már kb 7-8 hónapja kezdte az edzést, és 196 cm magas és 92 kg?! Tudom nem ezektől függ, de akkoris nekem szerintem kisebbek az esélyem, na meg az én tzs-m is csak 7,3-7,5% körül van az övé meg kb dupla ennyi, bár ez se olyan nagy tényező! Nem csak ezért fogunk verekedni, hanem sokkal komolyabb megbeszélhetetlen ügy miatt... Nem részletezném. De nekem azzal keménykedett, hogy legalsó kategória vagyok, mindenki egy ütésből ki ütne meg ilyenek. Persze volt olyan amikor 85-86 kg is voltam, de most szálkásítani akartam. És a tzs-met 8,5% vagy alatta akarom akkor is tartani :D!

2019. jún. 26. 15:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#10 te vagy a gyökér, te kötöttél belém! Amúgy meg, nem értem az okinawai karatéval mi a baj?! Kb szerintem van olyasmi jó küzdősport mint a kick box. És én mondtam neki, hogy üssön meg azért, hogy ne én kerűljek bajba! Dehát, amúgy egy lány miatt akarunk verekedni!
2019. jún. 27. 13:46
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
Az milyen luvnya már akinek az kell aki a másikat ki tudja ütni? Keress jobb csajt.
2019. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Miért is ? Ha így gondolod akkor bizonyítsd , különben csak egy gyönge kis ánuszdugasz maradsz , kinek nincs más öröme az életében mint az ha feljöhet a gyakorira és beleköthet másokba . Mindezt csupán azért , mert az élethez is buta , egy tehetségtelen tuskó , kinek annyi az IQ-ja mint egy marék fagyasztott kutyaguminak . Semmihez sem tudsz értelmesen hozzászólni , csupán beokádsz egy - két baromságot , s ha valaki megmondja , hogy tévedsz , duzzogva fröcsögni kezdesz kedves 40%-os . De mondom , bizonyítsd , hisz van kommentem épp elég amiből mazsolázhatsz
2019. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba kérdés. Reméljük jól megvernek.
2019. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Baszhatod a testzsírt a magasságot meg a kondit.

Küzdősport tudás, mentalítás és hozzá értés kell ide.

2019. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed. A bunyóban nem a centik, kilók és testzsir százalékok verekednek. Aki keményebb, az nyer.
2019. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Már megint egy idióta kérdés tőled.

Most okinawai karatézol???

A múltkor "Muhay thai" - ra jártál, ahogy fogalmaztál... Azelőtt meg sandáztál. A testzsírod is állandóan más, az életkorod szintén, a tömegedről ne is beszéljünk.

Én imádom a trollkodást, de ezt inkább a humor kategóriába kéne küldened.

Mellesleg: hol tanulsz te Mgyarországon igazi okinawai karatét??? Tudod te egy általán, melyek az igazi okinawai stílusok???

2019. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem valószînű még pedig a testzsír % előnye miatt, ha csak jobban el nem kattansz. Ha Wing Chun-ra járnál akkor megvernéd, mert én 3 éve járok és egy 130 kg-s kokszos thai box-os álatot vertem szét 67-68 kg-s testsúlyal 181 cm magasan pedig még csak kicsivel több mint 1,5 éve edzek!
2019. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!