Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Más is szokott biciklizés...

Más is szokott biciklizés közben bepisilni?

Figyelt kérdés
Amikor tehetem kimegyek bicajozni. Van a közelben egy jó folyóparti útvonal kb. 40km csak az a baj hogy a mosdók állapota siralmas és undi, eldugott hely meg nem nagyon van... Többször is előfordult emiatt hogy megálltam és nem feltűnősködve hogy vetkőzök, egyszerűen a biciklis nacimon keresztül pisiltem. Fekete nadrágon csakpár percig feltűnő.

2019. szept. 18. 09:45
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
A kérdező szerintem nem troll és tényleg szokott bepisilni. Egyszer volt egy csajom akit ez izgatott és ő is gyakran bepisilt. Általa tudom hogy sok embert ez izgat és szerinte nagyon sokan titkolják a párjuk előtt is.
2019. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Vegyél példád Tom Dumoulin-ről! Ő versenyzőként a Giro d'Italián inkább félreállt a mezőn és pucérra vetkőzőtt, hogy kisz…rja magát, közben mindenfele szurkolók, kamerák, tévé élesbe adta, de mégsem a ruhájába csinált, mint te!


https://www.youtube.com/watch?v=Br2fsbH9sy8

2019. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
26%

Egyébként a szellemi fogyatékos unokatesómat próbáltuk egyszer rábeszélni, hogy nyugodtam pisiljen be, de NEM TETTE! Elkapott minket a vihar, szó szerint bugyiig vizesek voltunk, szél fújt, villámlott, és még volt hazáig 1-2 km. Nagyon kellett pisilnie. Mondtuk, nyugodtam pisiljen be, úgyis minden cuccot ki kell mosni. De nem, nem volt hajlandó, inkább leszenvedte magáról a vizes nadrágot és bugyit a szakadó esőben és pisilt, majd vissza szenvedte, alig bírta, de csinálta, mintsem, hogy összepisilje magát és a ruháját.


Szellemi fogyatékosként több értelem szorult belé, mint beléd!

2019. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Wadmalac ***** válasza:
53%

Az a helyzet, hogy a férfiaknak is kell néha.

Nem ritkábban, nem kevesebbet.

És a férfi bringásoknak is annyi lehetőség van rá, mint nőknek.

Több mint 30 éve bringázom és ez alatt sosem szorultam rá, hogy gatyába eresszek.

Pedig évtizedig versenyeztem is.

A tourosokat megértem, hogy menetből lövöldöznek, ami cucc beléjük van tolva, az hajtja a hólyagot is rendesen, ahol ezredmásodpercekre megy a harc, ott nincs idő elég sűrű bozótot keresni.


De hogy hobbibringásnak kevésbé legyen "undi" bevizelni, mint időben megfelelő vizelési lehetőséget keresni, na az...


Válaszképtelen vagyok.

Hacsak...

[link]

2019. szept. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Nem.

Megállok egy fánál előveszem és oda csurrantok. A nyeregből sem szálokki.

2019. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
35%
en lyan videot láttam,hogy a versenykerékőáros feltett egy camerat a biciklire es elövette a szerszámát a biciklis gatyábol es kiverte,jo nagyot élvezett és közben tekert..jo kis vidi volt)
2019. szept. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
43%
13-as szerintem jobb lett volna hozzá sem szólsz...
2019. szept. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
74%
Én is pisiltem már be biciklizés közben, mert jó érzés!
2019. szept. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

#8

drukkolok neked!

2019. okt. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
55%

Azért felnőtteknél már ciki. Egy videó van Youtube-on, ahol egy 10 éves lánynak nagyon kell pisilnie egy kiránduláson a kocsiban, de nem tudnak félreállni és az apuka már próbálja bepisiltetni vízesésekről beszélve, hogy ne szenvedjen a lánya, de a lány inkább visszatartja (annak ellenére, hogy az apja beszédétől konkrétan már alig bírja visszatartani). Pedig nem lett volna gond, családban maradt volna.


Szóval egy felnőtt emberben pláne meg kéne hogy legyen az eltökéltség a vizelet visszatartásra.


Én személy szerint elképzelni se tudnám, hogy bepisiljek csak úgy, mert sötét van. Mosnom kell utána, meg ilyenek, meg ezt ki tudja biztos nem látta e valaki meg nedves ruhában lenni.


Meg aztán ott van a csodás érzés, amikor kiérsz a wc-re; ezerszer jobb, mintrögtön az elején feladni és a nadrágba ereszteni.

2019. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!