Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Más is szokott biciklizés...

Más is szokott biciklizés közben bepisilni?

Figyelt kérdés
Amikor tehetem kimegyek bicajozni. Van a közelben egy jó folyóparti útvonal kb. 40km csak az a baj hogy a mosdók állapota siralmas és undi, eldugott hely meg nem nagyon van... Többször is előfordult emiatt hogy megálltam és nem feltűnősködve hogy vetkőzök, egyszerűen a biciklis nacimon keresztül pisiltem. Fekete nadrágon csakpár percig feltűnő.

2019. szept. 18. 09:45
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

20:


Azt hiszem félreértetted a kérdezőt, a témát.

A bepisilés sok embernek nyújt szexuális izgalmat.

Ez semmivel sem rosszabb mint bármelyik más, nem megszokott fétis.

Senkinek nem árt vele, élvezi, miért lenne ez baj?!

Szubjektív hogy kinek mi jön be.

2019. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező azt írja, hogy hosszú az út és nem bírja ki A ponttól B-ig, félúton meg a WC-k állapota miatt nem tud pisilni. Ezért dönt úgy, hogy bepisil. Nem azt írja, hogy kimegy biciklizni, hogy bepisilhessen, mert ez olyan klassz volna.


Én így reagáltam, hogy azért egy gyereknek is meg van már a tudat, hogy nem akar bepisilni, visszatartja. Előfordul, hogy bepisil, de nem, mert elereszti, hanem, mert nem bírta tovább.


Szóval egy egészséges felnőttnél ugyanez kéne, hogy legyen a szitu.


Igen velem is volt ilyen még 24 éves nőként pár éve, hogy a wc lehetőségének a hiányában addig tartogattam, amíg magától megindult és becsorgott. És pont akkor amikor már csak 1 perc lett volna a WC-ig. :( Ez normális.


Ha azt írja a kérdező, hogy biciklizett és már magától becsorgott, ok.


De az már lustaság és szellemi gond, hogy csak, mert koszos a wc és messze a haza, nem áll egy fához, hanem beereszti tudatosan.


Az egy másik dolog, hogy valakinek ez élvezetet nyújt és direkt teleissza magát majd keveri magát direkt olyan szituba, hogy ne érjen ki a mosdóba - esetleg felvesz több ruhadarabot is, hogy ne bírja időben kihámozni magát belőlük, ha mégis kiérne. A kérdés nem erről szólt.


Én pedig elfogadom, hogy vannak, akik imádnak bepisilni. Nem tartozom közéjük és nem értem, mi benne az élvezet, de nem vetem meg azt, aki ezt szereti. Szóval a válaszomban nem a bepisilés fétist szídom.

2019. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
0%
XDDDD najoo ember, te beteg vagy
2020. júl. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Undoritó a wc,ezért te is az leszel. De akkor már használhatnád is...
2020. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Épp kávét iszom, de mikor a 8-as választ elolvastam, megállt a korty a számban, hogy meg se fulladjak és ki se folyjon, a röhögés közepette! :D
2020. júl. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Linsay lohan válasza:
100%
Én MINDENAP bepisilek
2020. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 erogeen ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy trollkodás van.

Én is szoktam. Van, hogy azért megyek ki egy folyópartra egy palack vízzel, hogy tartogam sokáig, aztán beengedjem. De inkább a végsőkig tartogatom és bemegy magától. Létezik ilyen irányúltság és az ilyen emberek azért is teszik fel a kérdésüket, hogy érezzék és bizonyosságot szerezzenek, vannak más pisis emberek is.

Nem gondolom, hogy a mosdók állapota miatt pisil be valaki, hanem, mert jól esik neki.

Szóval én is szeretem és szoktam csinálni.

Szívesen bicajoznék olyan lánnyal, aki azt mondaná, „nagyon kell, de a mosdóba nem megyek”. Aztán jól meghúzná a vizes flaskáját. F

2020. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Pasikènt az undi wc problèma nem kellene hogy bepisiléshez vezessen.

Tudsz állva is...márha pasi vagy.

2020. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!