Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt ajánlanátok?

Milyen kerékpárt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kerékpár vásárlás előtt vagyok és tanácsokat szeretnék kérni milyet érdemes venni.

Max 120 ezret szánnék rá,trekk és cross bicajok között vacilálok,főleg biciklis úton használnám ahol azért van bukkanó meg úthiba rendesen sajnos illetve kisebb túrákra mennék vele.

Mali,kellys és gepida amik eddig szimpatikusak.

Köszi előre is.



2020. márc. 8. 18:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég a V-fék, bár én tárcsa párti vagyok. De igazából luxus dolog ilyen célra. Váltóban elvileg az alivio és felette már jók. Nekem deore alatt már rég nem volt bringák, de bérelt, tourneyval szerelt bringa volt alattam, az egy borzalom, és ennyiért azt adnak többnyire. A deore már biztos tuti, talán az alivio is. Egyszer jól be van állítva, akkor évekig hozzá sem kell nyúlni ilyen felhasználás mellett.

Telóból nekem suntour nex volt, a célnak tökéletesen megfelel. Plusz súly, ennyi a hátránya. Komfort miatt szerintem ilyen célra ajánlott azért.

2020. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ahogy egyre jobban belemerülök kezdek rájönni,hogy az a 120 ezer amit szántam volna bicaj vásárlásra kb semmi és csak csalódnék...picit még rátennék,200ig elmegyek az talán már elfogadhatóbb minőség nem?

Szerintetek ez túlárazott lehet vagy megéri? [link]

Esetleg egy ktm?

Amiket néztem újakat mind tourney váltós meg altus amiről kb mindenki lebeszél és azok is 180 ezres bicajok...komolyan nehezebb ez mint a kocsivásárlás :D

2020. márc. 11. 17:00
 13/15 anonim ***** válasza:
Nulla közeli információt közöl róla a hervis. Én ott nem vennek bringát.
2020. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Esetleg kukkants be erre a fórumra, itt időnként hozzáértők is adnak tanácsot...


[link]

2020. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyébként jól látod, érdemes 200 körül rááldozni. Nekem a Romet ragadta meg újabban a figyelmem. Elég korrekt ár/érték aránnyal dolgoznak.

[link]

Ezen már egész korrekt cuccok vannak.

A decathlon csúcs trekkingje sem rossz vétel, ha nem probléma az 1x11 hajtás korlátozott áttételtartománya. Az adatok szerint könnyebb az átlagnál.

[link]

Ez sem néz ki rosszul:

[link]

Nekem 9 évig volt Merida Crossway 500-asom, nagyon elégedett voltam vele.

Ez a Kross is elég sokat ad az áráért:

[link]

A Cube márkát sem hagynám ki a listából:

[link]

2020. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!