Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen fajta kerékpárt ajánlan...

Milyen fajta kerékpárt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Éppen kerékpárvásárlás előtt állok, viszont szükségem lenne pár jótanácsra! Egy olyan biciklit keresek, ami alkalmas nagy távok kényelmes megtételére országúton, viszont egyaránt használható terepen (pl. erdőben) is. Olvasgattam erről, viszont nagyon megköszönném ha irnátok pár konkrét modellt, esetleg saját tapasztalatokat! Csak hobbiszinten használnám, maximum 200.000Ft-ot szánnék rá. Köszönöm a válaszokat!

2020. ápr. 25. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy jó trekking /cross trekking bicaj tökéletes lesz számodra! Első teleszkóppal, esetleg rugós nyeregcsővel.


Ez pl. :

[link]


Vagy ennek egy tárcsafékes verziója:

[link]


(én amúgy V-féket tartom praktikusabbnak, de ugye kinek a pap, kinek a papné... :) )

2020. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2020. ápr. 25. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egy éve használok egy ilyet, és nagyon, nagyon jó:

[link]

2020. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!