Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Cube Access Ws 27'5 ? Megéri...

Cube Access Ws 27'5 ? Megéri megvenni arra ,hogy ez erdőben menjek? Van egy haverom ,akihez az erdőn át kell menni (erdőúton) persze nem csak emiatt!megéri e megvenni ezt a biciklit ?és akinek volt az tudna írni? mi volt a tapasztalat?

Figyelt kérdés
[link]

2020. júl. 9. 12:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy sokan csak a márkát nézik. Azt hogy milyen a felszereltsége és mennyiért az a kutyát nem érdekel. Legyen rajta Kelly's vagy Cube vagy KTM, hasonló felirat, került 200 ezerbe mindegy. Jó, mert Cube és pont. Meg német. Akkor csak jó lehet.
2020. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

11: hát ja...

ráadásul iszonyú sokan használnak MTB-t úgy, hogy 95%-ban városban bicajoznak. Hogy ez mire jó...??? Sokkal nehezebb hajtani, nagyobb a gördülőellenállás, városi használatra tök fölösleges.

2020. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

11, igen igazad van ....valakinek a márka a lényeg...nekem nem..nekem eddig is cube bicóm volt csak most váltok , nekem bejott és ezért maradom ennel a márkánál


12, erdő mellett lakom ...nem nagyon fogok aszfalton menni vele max addig még azt a kemény 300 métert letekerem az erdőhöz

2020. júl. 9. 19:41
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne, mert nincs rajta csomagtartó rögzítő szem. Ez is egy szempont :)
2020. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
11: miért nem segítesz akkor a kérdezőnek és linkelsz egy jobb felszereltségű "márkátlant" olcsóbban? Arra én is kíváncsi lennék. Szerintem nem fogsz találni.
2020. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
14" ..csomagtartó mountain bike-ra? Minek?ez egy hülye példa volt ...1,bárkinek van táskája.2,.ha valaki mountain bikeot vesz nem hinném ,hogy azért ,hogy almákat az aldiból azzal hozza el a kis "csomagtartóval" .
2020. júl. 9. 20:56
 17/21 anonim ***** válasza:

Hát elég röhejes látni, mikor pl. a Balaton-körön izzadnak a hátizsák alatt, mert ugye "nem trendi" csomagtartót feltenni...


:-D :-D

2020. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hiába erőlködsz, 1) a kérdező már többször leírta, hogy erdőben használná és nem Balaton-körön 2) aki egyébként nem használná a csomagtartót, egy Balaton-kör letekeréséért nem fog venni 3) Vannak olyan biciklis hátizsákok, ami alatt nem izzadsz 4) nem sárvédő vagy hátizsák volt a kérdés.
2020. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

18. Köszi szépen ,hogy eltudtad magyarázni!


17, leírtam ,hogy erdőbe használnám , a hátizsákos sztorid meg nem.igaz...én pl ha felveszek egy hátizsákot és biciklizek akkor semenyire nem izzadok bele.


Nekem az volt a kérdésem ,hogy megéri e megvenni erre a pozícióra

Te erre értelmetlenül oda írod ,hogy neked nem kéne mert nincs rajta csomagtartó rogzito sem! Istenem..egy ember sem olyan hülye ,hogy mountain bikera kosarat/csomagtartót rakjon....

2020. júl. 10. 00:45
 20/21 anonim ***** válasza:
19: akkor ezek szerint sétabicajozol...
2020. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!