Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Igaz-e,hogy elektromos bicikli...

Igaz-e,hogy elektromos biciklik használhatósága a mindennapokban egy sikertörténet,szemben az elektromos autók igencsak beszűkült használati lehetőségeivel?

Figyelt kérdés
Egy e-bike hatótávja ma már megközelíti a 150 km-t is.

#e-bike,és e-autók
2021. júl. 4. 13:20
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
60%
Hibridek pedig a jokerek ....
2021. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
72%
#3 85-ért kapsz utánfutót, az elbírja a 3 karton vizet wc papírostul. ;)
2021. júl. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
58%
#12-es, persze, bringa+utánfutó, kösz, nem! :-)
2021. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
68%

"az elektromos autók igencsak beszűkült használati lehetőségeivel"

hát rohadtul nincs beszűkülve ma már a villanyautók használati lehetősége. Maximum a te agyadban él valami torz kép a villanyautókról. Talán kikecmereghetnél a biciklibelőből és megnézhetnéd mi van a világban.

2021. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:

9/

Most jöttem haza A Fertő-tótól.Minden 3-dik,negyedik magyarnak volt már elektromos hajtású biciklije.Ez engem is meglepett,ugyanez az arány az osztrákok körében a 50-60 éveseknél,majd 100 %,ott már nem is gondolkoznak hagyományos hajtásban.A fiatalok tolják ezerrel a speed-et monti-kat,de az osztrák "sógorokat" az idősebbeket nem nagyom lehet hagyományos kerékpáron látni.Teljesen más perspektívát nyit meg az elektromos biciklizés.

Találkoztam egy idősebb osztrák párral,akik Bécsből ruccantak le e -Bike

körre a Fertőre hétvégére,és vasárnap este már ismét Bécsbe akarnak lenni.

Ami nagyon örömteli,hogy sok magyarnak is van,úgyhogy nagyon kezd ez bejönni szélesebb körben is idehaza.

Persze és is bicikliztem nagyon sokat hagyományos bringákkal,de ez tényleg valami teljesen más.

A sportba azonban valóban nem szabad bevinni,mert nem azt a célközönséget szolgálja,hanem elsősorban a Tour jellegű többnapos biciklizésre ajánlott.

2021. júl. 4. 16:43
 16/63 A kérdező kommentje:

A szabadság fogalmáról csak még egy szóra:

Ameddig egy nyaralás irányát,és helyét egy töltőoszlop ottléte,vagy hiánya szabja meg,addig azért érdemes elgondolkodni,hogy milyen irányba is induljak el.Ha pedig ettől függ,hogy merre menjek,lesz-e ott a környéken töltési pont ,akkor még sok víznek kell a Dunán lefolyni,hogy egy elektromos autóval bárhova,bármikor nyugodtan elindulhassak.

Arról nem beszélve,hogy ha a "tag" talál is ilyet, akkor megkezdődik a töltési pont előtti sorban állás,mert mindenki most egyszerre elindult nyaralni.

2021. júl. 4. 16:53
 17/63 anonim ***** válasza:
91%

mert benzinkút minden kanyarban van kettő ugye?

mondom én hogy nálad az agyevőbogár éhen halna...

2021. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
#17 benzinkút elég sok van, 10 perc teletankolni kocsit. Tölteni mennyi idő lehet?
2021. júl. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
100%

Egy pici faluban lakom Baranyában és bizony a környékemen is van sok villanautú és tötő is van bőven. Nem szenvedek hiányt semmiben villanykocsisként! De szerintem ne folytassuk ezt a parttalan vitát..... nincs értelme olyanokkal vitatkozni akinek van egy gyöpös gondolat a fejükben berögzülve és attól nem akarnak semerre elmozuldni.

Te úgy gondolod, én megy így, oszt hagyjuk békén egymást.

2021. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:

18/Az a baj,hogy nincs....töltő.Kevés van,és sokan állnak előtte.

Fertődön láttam egy "tagot",aki a másik előtt be tudott állni tölteni,a szegény másik meg nézett a lyukon,mert a környéken semmi más töltési lehetősége nem volt. Ez itt a baj.

Ezek miatt írtam meg ezen fura kérdésemet.

2021. júl. 4. 17:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!