Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van itt nő, akinek lenne...

Van itt nő, akinek lenne kedve körbebiciklizni velem a Balatont?

Figyelt kérdés
Aki szintén tervez ilyet mostanában. Kölcsönös szimpátia esetén csatlakozhatnánk egymáshoz, hogy ne egyedül menjünk. Kb. 12 óra alatt tudom megkerülni, szóval hasonló erőben lévő nőre gondoltam. 42 éves férfi vagyok.

2022. máj. 26. 11:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
76%

Akkor meg minek akarsz egy nőt magad mellé, ha nem beszéltek, nem fagyiztok, nem isztok meg valamit, jottányit se pihentek, de úgy hogy közben beszélgetni sincs idő, mert hát levegőt inkább a hajtásra kell tartogatni? Akkor csendbe akarod végigtekerni és kész? Vagy ez amolyan most megmutatom a nőnek milyen kondiban vagyok, aztán majd később eldönti akar-e valamit még?


Mert ha női társaságot szeretnél, ahhoz azért tényleg érdemes lenne valami más is - még ha csak baráti közeledéssel is - hogy szóljon is valamiről a nap.

2022. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
51%
#11: én is ilyesmit sejtek... EGy kis macsóskodás... :-D
2022. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
74%

Ehhez nem kell semmi extra erőnlét. Aki rendszeresen teker, az tudja hozni ezt a tempót. Más kérdés, hogy kinek van kedve azokon a bicikliutakon szenvedni, amikor sokkal jobb bringás helyek is vannak.


Engem nem zavarna, ha 17 éves a lány.

Már csak azért sem, mert az anyja éppen passzolna korban.

2022. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem macsóskodás, mivel az lenne a jó ha ő is hasonlóan bírná. Országútival egy kicsit más ám a helyzet, ha van szélárnyék, a 30 feletti tempó lazán bírható. Ezért ha felváltva megyünk, akkor mondjuk 15 percenként váltunk, az elől lévő teker, mögötte a másik pihen. Meg persze nem a bicikliutakon, ott lehetetlen 7 óra alatt letekerni.
2022. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Kicsit fárasztóak vagytok, srácok. Megyek bringázni, megkérdeztem, nincs-e nő, aki pont ezen az útvonalon tervez menni valamikor. Nem egy nagy durranás a felvetés, és épeszű ember számára nem is igényelne további magyarázatot.


De ti mégis idejöttök és akadékoskodtok meg magyaráztok meg kötözködtök vég nélkül, hogy miért éppen arra megyek, miért gyorsan megyek, miért nem lassan megyek, miért nem fürdök közben, miért nem nézelődöm közben, miért nővel mennék szívesen és nem férfival stb., dől belőletek a semmitmondó okvetetlenkedés és gáncsoskodás, amire nem kíváncsi senki. Csituljatok el.


Ha meg erre vetődne egy olyan nő, aki szívesen csatlakozna, az dobjon egy privit.

2022. máj. 26. 14:50
 16/29 anonim ***** válasza:
75%
15: ja, valószínűleg azért nem tudtak írni, mert a többiek elvették előlük a teret... Itt állnak sorban tucatszám, hogy jelentkezzenek, de nem jutottak be a kétkedők miatt. :)))
2022. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Kösz 14-es, neked láthatólag van fogalmad a dolgokról!
2022. máj. 26. 14:52
 18/29 anonim ***** válasza:
50%

Én is keresek korombeli pasit balatoni bringás kerülőre, csak sajnos majdnem mind ilyen jani, aki meg akarja mutatni hogy ő ám a nagy sportember, köszi erre nincs szükségem. Nem hiába nem találsz erre senkit sem.

Menj csak egyedül, az való neked társnak, a magány. Jó utat.

2022. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Nem 16-os, valszeg egy ilyen nő sem járt erre és nem is fog, de attól még nem kell körbenyalni a kötözködős üzemmódban pattogó, a témát illetően szemmel láthatólag teljesen fogalmatlan, konstans hülyeségeket beszélő júzereket, ugye?
2022. máj. 26. 14:55
 20/29 A kérdező kommentje:

18-as, nem unjátok még a hülyeséget? Vagy ti valami kisegítő iskolából vagytok? Ki a tököm akarja "megmutatni, hogy ő ám a nagy sportember"? Kiírtam egy kérdést vazze, hogy merre fogok biciklizni, nem jön-e valaki, erre egy féltucat ember helyből vérig sértődik, és még én vagyok a hülye.


Mellékesen, vagy végighajtjuk a távot, vagy nézelődünk és többnapos túrára megyünk, és én nem akarok egy (vagy több) ismeretlennel többnapos túrára menni, mert nem az én világom. Ha neked igen, keress társakat, szervezz egy közös nyaralást, sok sikert.

2022. máj. 26. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!