Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van itt nő, akinek lenne...

Van itt nő, akinek lenne kedve körbebiciklizni velem a Balatont?

Figyelt kérdés
Aki szintén tervez ilyet mostanában. Kölcsönös szimpátia esetén csatlakozhatnánk egymáshoz, hogy ne egyedül menjünk. Kb. 12 óra alatt tudom megkerülni, szóval hasonló erőben lévő nőre gondoltam. 42 éves férfi vagyok.

2022. máj. 26. 11:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
69%
Ajánlom egyébként a bringás Fb csoportokat, ott legalább névvel vannak az emberek, a te korosztályodból bőven vannak. Nem ilyen senkiházi trollhadsereg kötözködik állandóan mint itt.
2022. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
25%

20# Mondom, menj csak egyedül. Ne erőltesd itt magad. Nem, nincs ilyen nő, senki nem akar veled menni, sem innen, sem máshonnan. Szánalmas vagy hogy innen kuncsorogsz valakit aki a te tempódban letekeri veled a balaton körutat.

Hidd el, bárki több alkalmazkodási képességgel bír nálad, azok találnak akárkit akármilyen programra. Van benne tapasztalatom. De semmi baj veled, csak ne erőltesd, menj egyedül.

2022. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Kösz 21-es, meg fogom nézni!


22-es, vedd már észre, hogy nem tudsz rólam semmit, csak vetíted rám a rossz érzéseidet, amikhez nekem semmi közöm. Képzeld, van jó pár ember, akikkel rendszeresen szoktam együtt tekerni, főleg nőkkel, mivel, mint mondtam, jobb kedvelem a társaságukat a férfiaknál. Csak ja, egyikük sem tudná az én tempómban körbetekerni a Balatont, úgyhogy mindig én alkalmazkodom hozzájuk. Most gondoltam, kiírok egy kérdést, hátha találok valakit, akivel nem kell alkalmazkodni. Nem számítottam arra, hogy egy rakás ember nem bírja megemészteni ezt a teljesen ártalmatlan felvetést.

2022. máj. 26. 15:19
 24/29 anonim ***** válasza:
58%
Ha van ilyen baráti köröd kérdező, akkor kérdezd meg ezeket a hölgyeket első körben, nincs-e valamelyiküknek fitt barátnőjük, nőknél máshogy megy, van 4-5 meg még akár több is / fő. Nem is értem, ez nem társ (sporttárs, értsd jól) meg párkereső oldal, számíthattál rá hogy ez lesz. Ez az oldal nem erre való...
2022. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
75%

#6 Ez most valami vicc akart lenni? Vagy irónia, aminek a megértéséhez hülye vagyok?


A 18 km/h mitől olyan nagy szám? Ezt nagyon sok ember (köztük nők) tudja hozni.

2022. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
24, arra számíthattam, hogy nem lesz jelentkező, arra nem, hogy egy rakás ember kiborul a semmin... Na mindegy, majd meglátjuk, mi lesz. Én szívesen megyek egyedül is.
2022. máj. 26. 15:34
 27/29 anonim ***** válasza:
54%

#25: légyszi, olvasd el újra!


Te a mozgás átlagsebességére célzol - aminél tényleg nem nagy szám a 18 kmh.


Én viszont a teljes táv / teljes idős átlagsebességére. Incl. pisi-kaki-szerelés-kajálás-ivás-büfé-piros lámpa - zebra várakozás - egyéb megállnivalók.


Sokszor megtettük ezt a kört, és a bringaúton nem tudsz kihozni ekkora átlagot a fentiek figyelembevételével.

2022. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
74%
#27 Megtettem már párszor úgy a Balaton-kört, hogy 18 km/h felett volt a bruttó atlagom... én ugyan férfi vagyok, de olyan nőről is tudok, akinek ez nagyobb megerőltetés nélkül ment.
2022. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
72%

Aki ilyen futamokra képes, annak bőven megvan a társasága, akikkel összeszokottan jár bringázni.


Random módon legfeljebb kocabringást lehet találni... aki kidől 20 km után. :)))

2022. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!