Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpáros kesztyűre mennyit...

Kerékpáros kesztyűre mennyit érdemes költeni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy kényelmes kesztyűt, mert egyre gyakrabban megyek 100+-os köröket. És bár mindkét bringám nagyon kényelmes és jól vannak beállítva, azért ilyen távokon már nagyon megnyomja a tenyeremet a korámy.

Érdemes gélbebtéteset választani, sokkal jobb mint egy sima? Gondolom igen. Illetve elég angy a szórás árban. Egy 20e Ft-os gélbetétes vajon tényleg annyival jobb mint egy 8e Ft-os gélbetétes?

Esetleg ajánlhatnátok konkrét termékeket is, ha nektek van ami bevált. :) Fontos, hogy ne legyen meleg, jól szellőzzön, ne legyen fekete. Rövid ujjút keresek. Jó lenne ha valami csajos design lenne, de ez nem feltétel. :)



2023. máj. 9. 13:05
1 2
 1/15 MGéza ***** válasza:
100%
Országúti? Választhatsz jobb bandázst is, az is sokat dob a komfortérzeten. Az is érdekes hogy hogy, hol nyom, esetleg zsibbad? Ha nagyon költeni akarsz akkor a Giro kesztyűkkel szemezgess, szerintem azokkal nem fogsz mellé. De pont úgy beválhat egy 1000 forintos Lidl kesztyű is. Beizzadás főleg alkati kérdés ha nagyon izzadsz akkor feltétlen perforált anyaga legyen.
2023. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%

Csak géleset szabad venni!

Menj be pár boltba és próbálgasd!

2023. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egy trekking és egy fitness. Full jól be vannak állítva, nem zsibbad. Csak hát amikor 100 km-en keresztül nyomás alatt van a tenyér, nyilván megfájdul picit.
2023. máj. 9. 15:27
 4/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már mindent csak webshopokban lehet venni ami jó, nem nagyon tudom próbálgatni.
2023. máj. 9. 15:40
 5/15 MGéza ***** válasza:
49%
Akkor menj dechatlonba. A választék talán nem akkora, de kerékpáros kesztyűk mellett felpróbálhatsz fitneszest is, lehet az válik be.
2023. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Decathlonba már voltam, semmi jó.
2023. máj. 9. 16:54
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne viccelj! Ha nem egy kis faluban élsz, akkor találsz valamelyik bringás boltban. Akkor szokott gond lenne, ha túl korán érkezik a hideg vagy a meleg és még csak a másik évszakhoz van készlet.
2023. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ha nem tud valaki a kérdésre válaszolni, nem muszáj ám írni. :)

Budapesten lakom, boltban nem találok olyat ami tetszik, és pont. Webshopokban találok, de nem tudom megéri e venni egyet 20-ért, vagy az felesleges pénzkidobás, és épp olyan jó egy nyolceres kesztyű is. Ezért tettem fel a kérdést igazából.

2023. máj. 9. 17:36
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem tud valaki a kérdésre megfogalmazni, nem muszáj ám írni. :)


Hazai vagy külföldi webshopban találtad meg álmaid kesztyűjét?

Ha nem írod le, mit keresel, akkor nem kaphatsz rá jó választ.

Konkrétan melyik kesztyűkről van szó?

2023. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Decathlonban vettem egy Giro Bravot, és eddig elég pozitív a tapasztalatom vele, de még csak pár tekerés van benne. Kényelemből talán az egyik legjobb, ami volt. Nagy melegben még nem mentem vele, ezért az izzadásról nem tudok sokat mondani. Sajnos feketében volt csak. 8400 Ft-ért elég jó vételnek tűnik. Eddig az anyagok, varrások minősége elég jónak tűnik. Egyedüli negatívum, hogy a tépőzár bele tud akadni a kesztyű anyagába.

Az előző Bicycle Line Pave volt, azt nem ajánlom. Nagyon gyenge varrásai voltak, pedig az ára duplája a Gironak. A barátnőm varrogatta, mikor épp szétesett valahol. Egyébként kényelmes volt, de rövid életű.

Ez már egy csere kesztyű volt, mert eredetileg egy Pearl Izumi Attacket vettem, ami pár hét alatt anyagában kezdett mállani, és még kényelmetlen is volt hosszú távon.

Azelőtt pedig KTM Factory Line volt, az viszonylag jól bírta, bár a szilikon minta idővel elkezd lepotyogni róla. Edzőteremben viszont a mai napig nyúzom. Volt, hogy hosszú távon kicsit belerohadt a kezem, de az egy több napos túra volt, ahol egész nap rajtam volt, nyári kánikulában.


Összességében a tapasztalataim alapján egyáltalán nem biztos, hogy a drágább a jobb. Érdemes felhasználói véleményeket keresni a neten, abból is sok mindent le lehet szűrni.

2023. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!