Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpáros kesztyűre mennyit...

Kerékpáros kesztyűre mennyit érdemes költeni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy kényelmes kesztyűt, mert egyre gyakrabban megyek 100+-os köröket. És bár mindkét bringám nagyon kényelmes és jól vannak beállítva, azért ilyen távokon már nagyon megnyomja a tenyeremet a korámy.

Érdemes gélbebtéteset választani, sokkal jobb mint egy sima? Gondolom igen. Illetve elég angy a szórás árban. Egy 20e Ft-os gélbetétes vajon tényleg annyival jobb mint egy 8e Ft-os gélbetétes?

Esetleg ajánlhatnátok konkrét termékeket is, ha nektek van ami bevált. :) Fontos, hogy ne legyen meleg, jól szellőzzön, ne legyen fekete. Rövid ujjút keresek. Jó lenne ha valami csajos design lenne, de ez nem feltétel. :)



2023. máj. 9. 13:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Budapesten van egy rakás bolt, ahol készelt is van. Egy ideje már Mountex is árul kerékpáros felszerelést.


De azt is megcsinálhatod, hogy 4camping átvevő pontba rendelsz egyet és ott felpróbálod, ha nem jó visszaküldöd.

2023. máj. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A géles annyiban jobb a szivacsosnál, hogy tovább megtartja a rugalmasságát. A szivacs idővel kilapul és akkor ugyanúgy nyomni fog a kormány. Cserébe jóval drágább is. Az tuti, hogy kesztyűt nem szabad webshopból venni, mindenképpen érdemes felpróbálni. A rövidujú változatokkal nekem az a bajom, hogy az ujjaim között idegesítően dörzsöl, illetve egy esésneél az ujjakat nem védi (mondjuk ez inkább terepen probléma).
2023. máj. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Vettem régebben olyan Pearl Izumi kesztyűt, amit nagyon jó érzés volt felhúzni. Magasan verte az össze többit. De nedvességtől megkeményedett. És ugye oda nagyon sok izzadság folyik le, tehát még eső sem kell, hogy elázzon.

Volt drága Fox kesztyűm, amit imádtam. De nem tudtam újabbat venni belőle, mert változtattak rajta és az már nem volt annyira jó.

Mostanában Giro kesztyűket veszek a ProBike-ban.

2023. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Végül megrendltem ezt, bízom a legjobbakban. :)

[link]

2023. máj. 11. 11:33
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem amúgy sokat dobott a kesztyű az országúti biciklinél. Jobban tapad a tenyere, biztosabb fogás, nem kell úgy szorongatni a kormányt.


De bementem Pécsett egy random kerékpárboltba, elmondtam mit szeretnék, megkérdezte milyen szinűt majd előhúzott egy fióknyit. Szóval furcsállom, hogy Budapesten nem kaptál, igaz, hogy itt sosem próbáltam venni én se.

2023. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!