Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Cross-trekking kerékpárból...

Cross-trekking kerékpárból van olyan ami agyváltós?

Figyelt kérdés
Olyant szeretnék venni de sehol nem találok.
2023. júl. 7. 21:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ne keress, mert nincs. A cross-trekking a sportosabb vonalat képviseli, márpedig az agyváltó és a sportosság nem igazán egymás barátai.
2023. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szerintem sem.
2023. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Csinálj és lesz!
2023. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

"Csinálj és lesz!"


Kinéztem egy kerékpárt ez milyen szerinted? Ár-érték arány, alkatrészek minősége?

2023. júl. 8. 00:17
 5/31 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem... SZUPER!
2023. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
2023. júl. 8. 00:57
 7/31 A kérdező kommentje:

"Ahogy nézem... SZUPER!"


Valamiért megállt a böngésző. Itt van elküldtem.

2023. júl. 8. 00:57
 8/31 MGéza ***** válasza:

Hm, láttam én már házi "kotyvasztást", ahol több lánctányéros első váltóval kombinálták az agyváltást hátul, így a 7 sebességes Nexusból lett 14-21 sebességes. :)

Amúgy az agyváltót direkt városba vagy aszfaltos túrákra találták ki.

Itt annyi a különbség annál amit linkeltél, hogy crossnál más a kormányszár, inkább montis jellegű, alacsonyabb, merevebb, rádőlősebb jellegű, jobban barátja az enyhe terepen nyeregből kiállásnak, ilyesminek.

Amúgy nem értem mi bajod a tányéros láncváltóval, kifejtenéd?

2023. júl. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Vannak szervizek akik vállalnak igény szerint építést. Bár szerintem lebeszélnének az agyváltóról.
2023. júl. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

"Amúgy nem értem mi bajod a tányéros láncváltóval, kifejtenéd?"


Nekem az hogy lassabban vált. Meg hogy nem lehet helyben váltani csak menet közben. Meg hogy a láncos több gondozást igényel. Az agyváltósban még tetszik (Persze típustól függően) hogy bele van integrálva az agydinamó így a vilagitassal sem kell foglalkoznom külön elemcserével stb

2023. júl. 8. 09:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!