Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hegyi kerékpárt érdemes...

Hegyi kerékpárt érdemes megvenni? Egy viszonylag olcsóbb kategóriában, kb. 70-80 ezer Ft újonnan. Nő vagyok, aki szeret kerékpározni, sportos életmód. Hegyekben ritkán használnám, de változatos terepen, nehéz kerékpár, de masszívnak tűnik.

Figyelt kérdés

nov. 15. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
70ért újonnan nem. Az valami gagyi áruházi darab lesz. Ennyiért inkább valami használt trekkinget vegyél. Esetleg 95ért van már decathlonban riverside 100, az is jobb, mint egy 80k-s montain bike.
nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

70-80 korul ujonnan teszkos/auchanos ipari hulladekot kapsz: ordenare nehez acelvaz, sz.r es pontatlan valto, sz.r fekek, muanyag fekkarok es sz.r markolat, ocska gumik. Az elso 10 kilometeren megutalod a bringazast.


Keress valakit a kornyezetedben aki ert hozza es menjetek el a legkozelebbi bringasboltba ahol arulnak hasznalt, de felujitott bicokat.

nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Én úgy gondolom,hogy egy megbizható minőséget ennyiért nem lehet megkapni.

Nem venném meg,bár nem láttam.

nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Ennyiért csak kerékpárnak látszó tárgyat kapsz. Ráadásul tök felesleges a monti, ha nem jársz hegyekben.
nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt felejtsd el.
nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Inkább várj még, amíg gyűlik hozzá kis pénz, aztán valami normálisat lehet többért kifogni.


Még nagyon régen vettem olcsó összteleszkópos bringát, már az is éh és földnyi különbség volt a merev vázashoz képest.

Viszont mindig nyekergett a hátsó kerék billenő részénél, út közben, hiába kentem, csak egy ideig volt csendes.


A teleszkópja akkor elsőnek, valami varázslatnak tűnt, hogy nem rúg már fenékbe minden kő és gödör.


..viszont akkor tűnt úgy, hogy minőségi lépést tettem, amikor vettem egy 300e-ről felére leárazott darabot.


Azóta még újabb karbon összteleszkópos van, aminél a teleszkóp, a rugózás még lépett felfelé minőségben. Ez már szinte "átrepül" mindenen könnyedén! Nem igazán kell foglalkozni vele, hogy öklőmnyi kövek vannak az ösvényen. Kirugózza őket.

Persze széles terepgumival kell hasznűlni.


Nekem Schwalbe Smart Sam van fent. Elkopott már és ugyanilyenre cseréltem, mert ez keményre fújva csak a közepén lévő keskeny sávon fut jól az aszfalton.

Terepre érve engedek a nyomásból. Attól szétterül a gumi és a szélesen elhelyezkedő bütykök jól fogják a terepes köves talajt.


Szóval szerintem is, inkább várj míg gyűlik még rá.

nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MolotovPunk ***** válasza:
47%
70-80 ezerért nem fogsz te semmilyen új jó kerékpárt kapni. A használható kerékpár is legalább 100 ezer környékén kezdődik manapság. 100 fölött már kapsz Decathlonban használható új kerékpárt, ami nem fog széthullani és kapsz rá normális garanciát is! Én decában vettem 130 ezerért fél éve MTB terep kerékpárt, szinte majdnem minden nap használom és azóta is működik jól. Nyilván az sem csúcskategória, de ez már azért kerékpárnak mondható.
nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MolotovPunk ***** válasza:
Ár-érték arányban a Rockrider bringák nem rosszak.
nov. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 MGéza ***** válasza:
70-80k újonnan, ez ugye nem a facebookos mindenolcson kínálatában láttad? Azt ajánlom, ha ennyi pénzért normális bringát akarsz akkor tényleg nézegesd inkább a használt ajánlatokat. A változatos terep alatt nem tudom mit értesz, de a legtöbbször ilyenkor egy alivio/deore felszereltségű trekking/cross trekking lehet a legjobb jelölt. Sőt, a változatos terepen, tehát esetleg gyakran aszfalton, kerékpárúton a széles monti gumik csak hátráltatnának.
nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ennyiért nem bringát kapsz hanem kerékpárnak látszó tárgyat.

És mostmár nem érdemes megvenni...jobb lett volna 1-2hónapja,de arrol lecsúsztál. Gyüjts tavasszig még amennyit bìrsz,és nagyon nézelődj hatha kiszirjak valahol a tavalyi készletet néhány szazalékkal olcsölóbban.

Vagy nézz használt lovat.

A leirás9d alaojan neked nem kell mtb.

Gravel vagy trekking kell ami tud terepen is maradandót alkitni de az aszfalt az igazi otthona.

nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!