Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért tartja sok ember vicces...

Miért tartja sok ember vicces dolognak a kerékpár sisakot?

Figyelt kérdés
Budapesten azt tapasztaltam, hogy megmosolyogják az emberek a sisakomat, vagy bámulnak. Nem értem mi ebbe az olyan érdekes.
2011. máj. 20. 10:47
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
79%

Én soha nem néztem meg senkin a sisakot,mondjuk általában ha esel nem a fejedre esel hanem inkább az arcodra,és áll meg arccsont ellen nem sokat védenek


Tapasztalatból mondom,nekem is volt sapim,okés,hogy a tetején kinyúlik a műanyag rész,dee az államat jól bevertem:(

2011. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
Nekem rendesen szellőző van, nem fő bele a fejem.
2011. máj. 20. 11:25
 13/54 anonim ***** válasza:
78%
nekem a motoros sisak is hülyén áll, főleg mert robogóval járok, és úgy nézek ki, mint egy nyalóka azzal a nagy "izével" a fejemen..képzelem hogy röhöghetnek rajtam
2011. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez nem igaz, hogy sokan viccesnek tartják. Nekem is van sisakom, és nem szokta megbámulni senki.


Az meg, hogy hasznos, vagy nem hasznos, vagy akár kifejezetten káros, egy meglepően összetett kérdés, több köbkilométeres vitát lehet erről találni a neten. Az például egészen biztos, hogy nem tesztelik a sisakokat kielégítően (csak a fejtetőt nézik, az oldalakat stb. nem, holott a fejtetőre esés az szerintem nagyon nem tipikus baleset, főleg hogy azt kézzel is lehet tompítani).

2011. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
53%

Én eddig komolyabban kétszer estem.

Az egyik városban volt és az én hülyeségem miatt történt. Semmi komolyabb bajom nem lett azt leszámítva hogy pár helyen lehorzsoltam a bőrt. ÉS inkább pofára és kézre estem, mint fejre.

A második eset erdőben volt lejtőn lefelé. Akkor karral előrefelé estem, el is törött és a fejemre esett a váz. A fejemnek szerencsére ekkor sem esett baja, csak bevertem, lett rajta egy púp. Egyik esetben sem volt rajtam sisak, de ha lett is volna, akkor se lett volna sokkal kisebb a sérülésem.

Összességében a semminél szerintem biztos, hogy jobb, de túlzottan nagy védelmet nem ad. És tényleg furán néz ki.

Nem tartom magam olyan komoly bringásnak, hogy ilyet hordjak. Pl olyan tapadós biciklis naci is csak párszor volt rajtam. Abban is elég hülyén érzem magam.

2011. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:
Úgy látom már megint nem a kérdésemre kapok választ -.-
2011. máj. 20. 16:21
 17/54 anonim ***** válasza:
0%
már megválaszoltam...mert vicces, röhelyes, hülyén néz ki :D
2011. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:
Gondolhatod, hogy nem neked szólt. Szerintem egyáltalán nem vicces -.-
2011. máj. 20. 16:54
 19/54 anonim ***** válasza:

Akkor tessék kedves kérdező!

Ez volt a konkrét kérdés: "Miért tartja sok ember vicces dolognak a kerékpár sisakot?"

Ez rá a konkrét válaszom: Mert szokatlan, nem mindennapi, az utcán az emberek 99,99%-án nincs sisak, ezért feltűnik nekik, ezért megbámulják.

Így már kielégítő volt a válaszom? Feltételezem, hogy idáig magad is eljutottál. De ha semmi más információt nem lehet írni a témával kapcsolatban, akkor ez rá a konkrét válasz. Nem tudom még mi mást vársz?!

2011. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
26%

most milyen választ vársz? én nem értem


azért mert alien-nek nézel ki benne, ennyi

2011. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!