Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért tartja sok ember vicces...

Miért tartja sok ember vicces dolognak a kerékpár sisakot?

Figyelt kérdés
Budapesten azt tapasztaltam, hogy megmosolyogják az emberek a sisakomat, vagy bámulnak. Nem értem mi ebbe az olyan érdekes.
2011. máj. 20. 10:47
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi erővel kocsiba se kéne ülni, mert mások hibájából is szernvedhetünk halálos balesetet. De egy biztos, én biztos nem fogok felvenni biciklis sisakot azért, mert elmegyek itt nálunk a kertvárosba biciklizni. Vállalom a kockázatot.. ennyi...
2011. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
Tudod a kocsiban van biztonsági öv ;)
2011. máj. 26. 14:35
 33/54 tatabike ***** válasza:

Pont ezért írtam, hogy nincs olyan, hogy valaki rutinos, és ezért nem kell Neki sisak. Meg vannak olyan helyzetek, amikor éppen mások hibájából szenvedünk balesetet, mint az előttem szóló is írta, és lehetünk nyeretlen kétévesek, vagy veterán vérprofik, ugyanúgy csapja el az autó mindegyikünket, nincs kivétel.

Én annó 15 év aktív kerékpározással a hátam mögött egy piros lámpánál egyensúlyozva olyat pereceltem, hogy a fejem ért le elsőnek! Mindezt 0km/h-ás sebességnél, álló helyzetből! Belecsúszott az első kerekem egy nyomvályúba a vizes úton, és semmit nem tudtam csinálni, hiába a rutin meg az évek, úgy fejre álltam, mint a jancsiszög...

2011. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
28%
elég naív vagy, ha azt hiszed a biztonsági öv miatt nem fogsz meghallni, ha egy kamionnal frontálisan nekiütközöl.... -.-" Bár lehet segíteni fog, ha felveszed a imádott sisakodat
2011. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:
Képzeld volt már autós balesetünk, és a biztonsági öv mentett meg, amúgy kirepültem volna az ablakon.
2011. máj. 26. 16:31
 36/54 anonim ***** válasza:
30%
mérnem veszel fel akkor már golyóálló páncelozott ruhát, meg arcvédőt? az még jobban is nézne ki mint a sisak
2011. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
Majd röhögök rajtad, ha agyhalott leszel ;)
2011. máj. 26. 16:35
 38/54 anonim ***** válasza:
29%
Elég gáz, ha te mások balesetén röhögsz... szánalmas az ilyen. Mit szólnál ha én rögöhnék rajtad, mikor nem csak kis autóbaleset lenne, hanem súlyos, ahol a biztonsági öv csak dekorációnak fog kelleni? Akkor biztos nem lesz ilyen jókedved, meg nem fogod a hülyeségedet másokra rátukmálni... menjél inkább ki biciklizni
2011. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Ez az ember már 6 napja itt csesztet, hogy hülye vagyok, mert sisakot hordok, megérdemli.
2011. máj. 26. 16:44
 40/54 anonim ***** válasza:

Nagyon kevesen veszik fel városba a sisakot, ezért fura ha olyat látnak.


Én például csak erdőbe veszek fel sisakot, de volt már hogy erdőbe estem sisak nélkül. 2 méter levegő, fél méter arcon csúszás, pár horzsolással megúsztam...de estem már úgy is, hogy a sisak miatt nem kerültem kórházba (fejjel a fának). Városba is estem már, úgy hogy figyelmetlenségből nekimentem egy táblának, elég nagy sebességgel, 3-4 méter csúsztam, mégis itt vagyok. (Egy csontom nem tört még esés miatt)


16/f

2011. máj. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!