Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért tartja sok ember vicces...

Miért tartja sok ember vicces dolognak a kerékpár sisakot?

Figyelt kérdés
Budapesten azt tapasztaltam, hogy megmosolyogják az emberek a sisakomat, vagy bámulnak. Nem értem mi ebbe az olyan érdekes.
2011. máj. 20. 10:47
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
Dettó.
2011. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 hékishörcsögnemugat válasza:
100%
én régebben ratyinak tartottam a sisakot,de nemrég volt egy elég csúnya balesetem,kijött elém egy kisbusz és nekiütköztem a fejem az ugye szétment és a lábam eltört,ugyhogy mikor felépülök akkor az lessz az első hogy veszek egyet
2011. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:
Nah végre valaki, aki pozitívan ítéli meg :) Köszönöm.
2011. máj. 20. 19:27
 24/54 anonim ***** válasza:
én is most veszek sisakot, pont múltkor estem lejtőn és egy tartóoszlop beton alapjának csúsztam fejjel előre, háton, de szerencsére a széttett kezemmel fékeztem annyira, hogy csak éppen odakoccant a fejem. Ez eléggé megrázott, mert nagyon gyorsan mentem és mikor elestem, tudtam, hogy pont a beton cucc fele csúszok. Nem gondoltam volna, hogy megállok előtte... szar érzés volt, pedig csak 2-3 másodperc volt. Ha elüt egy autó, akkor nem sokat ér a sisak, ilyen szerencsétlen eséseknél jön jól.
2011. máj. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 tatabike ***** válasza:

A sok okostojásnak, meg annak a sok nyomorultnak, akinek egyáltalán eszébe jut, hogy megkérdőjelezze a kerékpáros sisak hasznát (főleg a nagypofájú kisgyerekesnek, akinek a gyerekei olyan jól tudnak esni!? Gyámügyest kéne az ilyenre küldeni!!), ime egy csokor fejvédős baleset, nagy részüknél a sisakon múlt az életük:


[link]

2011. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 tatabike ***** válasza:
Megnéztétek? Gondolom, elég volt a képeket is látni. Ezek után el lehet gondolkodni, hogy hasznos-e...!
2011. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
9%
akkor hordjad pubi!
2011. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok hány "profin tudok esni" fog a kórházban kikötni. Piciként nem hordtam, de akkor még mentem gyök kettővel kb. és kisvárosban, ahol mindenki ismer mindenkit és vigyázunk egymásra, nah de most felnőttként Pesten, ki nem mennék nélküle. Főleg, hogy gyorsan megyek és nem minden a figyelem, múltkor is lecsúszott a lábam a pedálról.
2011. máj. 26. 10:10
 29/54 tatabike ***** válasza:
Akiknek a baleseteit belinkeltem, mind tapasztalt, nagy múltú kerékpárosok, sőt, van köztük olyan is, aki felsőbb szinteken is elismert a kerékpársportban. Mégis egy sisakon múlt az életük, amin egyesek jót nevetnek. Nem vagyunk egyformák, az igaz, de azért kreténnek sem kéne lenni. Az ilyenek nem a más, hanem a saját hibájukból hajlandók csak tanulni, mert Ők jobban tudják. Kíváncsi lennék a véleményükre, két héttel egy koponyaműtét után. Feltéve ha életben maradnak...
2011. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
Párom körbetekerte a Balatont 3 nap alatt, elmentünk az 1 km-re lévő bolthoz és akkorát esett, hogy mentőt kellett hívni. Nem minden az, hogy hány km van a hátunk mögött.
2011. máj. 26. 14:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!