Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért tartja sok ember vicces...

Miért tartja sok ember vicces dolognak a kerékpár sisakot?

Figyelt kérdés
Budapesten azt tapasztaltam, hogy megmosolyogják az emberek a sisakomat, vagy bámulnak. Nem értem mi ebbe az olyan érdekes.
2011. máj. 20. 10:47
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
6. válaszolónak küldöm,hogy biztos,hogy kb 10 km/h-val estél :) mikor 50-el mész azért ha ott elesel, kell a védőfelszerelés
2015. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim válasza:
Azért nevetnek ki,mert biztos szopott gombóc fejed van benne.
2017. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 mindennevfoglalt9999 válasza:
Ami be lett linkelve, amit láttam olyanok, hogy 60-nal jöttem le a hegyről, meg nem tartottam követési távolságot a teherautó mögött, meg öklömnyi kavicsok között mentem. Azért lehet ennél kisebb balesetveszéllyel is közlekedni.
2020. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 mindennevfoglalt9999 válasza:

Ja meg kedvencem, lejtőn mentem vizes úton 50-nel, de persze nem ő volt a hibás, meg az, hogy vizes úton megy 50-nel, hanem valami olajfolt.


Amúgy sokkal veszélyesebb is lehet az ilyenek, miatt, hogy azt gondolja, hogy van valami védőfelszerelésem, és akkor nem számít semmi. Hamis biztonságérzetet ad. Ez az amit viszont egyszer se olvastam a válaszok során. Nem kell állat módjára biciklizni.

2020. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!