Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kompressziós zoknival mik a...

Kompressziós zoknival mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Most vettem néhány párral. Eddig egyszer próbáltam fel őket, rövidtávon eléggé kellemes volt a hatása. Hosszú távon valaki használta már őket? Nyári használati tapasztalatok?


Előre is köszönöm a segítséget!



#kerékpár #futás #zokni #kompresszios
2013. ápr. 2. 02:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kompresszios zoknirol nincs, en kompresszios ruhat hordok. Mit mondjak: tok jo!

Mondjuk elofordult mar, hogy egy nagyobb tekeres utan meg vigeckedtem a hazaerkezeskor, amikor viszont levettem a cuccost ... (kis tulzassal) szetfolytam mint a puding :)


Persze neeeem! Vicceltem :) De tenyleg nagyon jok az ilyen termekek ... kar, hogy nalunk nem is annyira nem ismertek, mint inkabb a dragasaguk miatt szinte alig lehet beszerezni egy-egy ertelmesebb darabot.


Zoknirol annyi a velemenyem, hogy nyaron nem fogod hasznalni ... pedig akkor is jo szolgalatot tenne, de majd rajossz, hogy ugy fogsz lebarnulni, azaz ugy fogsz kinezni a strandon mint egy mehecske :)

2013. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos nagyon gyér a piac. Én is a decathlonban találtam az egy hetes keresgélés után, de az eladók sem tudták még ott sem, hogy miről van szó. Közel 4 ezres áráért szerintem már most megérte, engem egy használattal meggyőzött. Köszönöm a választ!
2013. ápr. 2. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
ez micsoda vagy mire jó?
2013. ápr. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Segítik a vérkeringést és a könnyed izomműködést azzal, hogy összetartják és a megfelelő pontokon nyomást fejtenek ki az adott testrészre.
2013. ápr. 4. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!