Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Jó lehet ebben a melegben...

Jó lehet ebben a melegben reggel biciklizni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mikor menjek, estefelé, vagy reggel 7 felé.:D
2013. júl. 22. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
este 7 fele kevesebb az autós mint reggel, de ha elnézed a távot/menetidőt, vagy netán beüt valami gixer (defekt stb) akkor sietni kell h hazaérj sötétedés előtt
2013. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem egész nap jó bringázni, ameddig haladsz, addig nem érzed a hőséget, csak a megfelelő fejfedő elengedhetetlen, de nekem arra ott a kupak
2013. júl. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mész valóban nincs meleged,megy a klíma. Akkor van gáz ,mikor a lámpánál meg kell állni,egyből leszakad rajtad a víz. Én azt szoktam,hogy lassan odagurulok a lámpához,és mire odaérek már zöld is. Tehát a megállást kell kerülni ilyen melegben,még a lassú gurulás is jobb.
2013. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én így nyáron este 6 körül szoktam menni , hétvégén előfordul , hogy este 10 felé , hatalmas feelingje van :) mindenképp próbáld ki , szerintem tetszeni fog. Én városban szoktam menni (Miskolc) , az itteni bicikli utakon.
2013. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mostanaban reggel 6-kor indulok es 10-11 korul mar otthon is vagyok. Reggel sokkal frissebb a levego, mint sotetedeskor (foleg lakott teruleten). Ha edzes cellal tekersz, szerintem okosabb koran indulni.
2013. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
218 kilómétert mentem az elmúlt 2 napban, de semmi meleget nem éreztem. Persze vizet bőven számoljál, és ahol lehet töltsd fel a kulacsot. Amúgy igazuk van a többieknek, ha jó tempóban mész (legalább egy 15km/h)hűt a menetszél.
2013. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!