Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Kerékpározás

A kérdés

Titeket nem zavar, hogy a rossz idő miatt ilyen kevés kérdést tesznek itt fel?

Szeretek itt érdekességeket/véleményeket olvasni, jobban átlátható, mint más fórumokon.

Tényleg ha már feltettem egy kérdést, akkor ti 150 ezerért milyen országútit vennétek a jelenlegi használt piacon?

2015. jan. 19. 19:12  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi zavar jobban, rossz helyesírás vagy az, aki megszólja?
Nem érzem jól magam?
Mit tegyek? Többi lent
Mit tegyek? A barátom állandóan panaszkodik valami miatt, majdnem állandóan rossz kedve van, nagyon sértődős. Szeretem, ezért is vagyok vele, de hogy ilyen az néha picit már zavar.
Gyúrás közben (csak saját testsúllyal) mért érzem azt minden gyakorlatnál hogy csak a jobb felem dolgozik?
Rossz a közérzetem, mert hiába edzek nem érzem úgy hogy fejlődnék. és sajnos ez engem olyan szinten zavar hogy minden életkedvem elmegy tőle. úgy érzem gáz ahogy kinézek és...

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Kerékpározás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!