Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Balaton körbetekerése mennyi...

Balaton körbetekerése mennyi idő nagyon-nagyon kényelmesen?

Figyelt kérdés

Ha nem vagyok túlságosan edzett kerékpáros és sok mindent meg is szeretnék nézni az út során (kilátók, múzeumok, strandok, stb...), nem pedig csak tekerni, akkor max. 7 nap elég lehet? Családdal mennénk...

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. jún. 29. 20:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

feladtaa?! 210 km t megcsinaltam 12 ora alatt, 2,25 ös gumikkal, MTB vel,és kajáltam, dolgot intéztem,nézelődtem


1Évre rá outival 5 6 órával hamarabb megérkeztem,és egyik kerékpárral sem fájt semmim, csak fáradtnak éreztem magam,és az utolsó 20 30 km Olyan volt mintha sosem lenne már vége, nagyon lassan telt..

2015. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Wadmalac ***** válasza:

Őszintén szólva, amikor utoljára vágtam neki, nekem is fel kellett adnom. Almáditól a déli parton ment körbe, Keszthelyig jutottam, ott ki kellett szállnom.

Egyrészt abban az évben úgy vágtam neki, hogy januártól összesen 500 km-t tekertem, szóval nulla edzettség, másrészt előtte 1 héttel cseréltem nyerget (itt jelezném, SOHA SENKI hosszú túra előtt ne cseréljen nyerget!) és gyakorlatilag úgy tönkrevágta a fenekem, hogy napokig utána csak leülésre gondolni is fájt.

Előző években változóan 10-11 óra alatt letekertem mindig.

2015. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!