Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem tudom beforditani kényelme...

Nem tudom beforditani kényelmesen a csuklóm vegyes fogásra deadlift közben. Ez orvosolható?

Figyelt kérdés
egyszerüen nem tudok 180 fokot forditani a csuklómon, csak kb 150-et, és igy egy egyenes rudat nem tudok felemelni. ötlet? nyujtani kéne a vállat?

2015. máj. 10. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Lógj húzódzkodó rúdon egy kicsit. Hátha segít lazítani a csuklót. Ha nem megy, akkor nincs hozzá mobilitásod, de erről nem tehetsz.
2015. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sowilo ***** válasza:
Én sem tudtam befordítani. A rúdon függeszkedés kezdésnek jó lesz, így majd egy kicsit kilazulsz, aztán elkezdheted a felhúzást kisebb súlyokkal, és szép lassan hozzászokik a csuklód. Én régebben egyenes rúddal bicepszezni sem tudtam. Sokat kell csinálni, ennyi a titok.
2015. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!