Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek a Kellys...

Mi a véleményetek a Kellys kerékpárokról?

Figyelt kérdés

Miben jobb mint például egy Merida, vagy miben rosszabb egy Meridánál?

Épp bicikli vásárlás előtt állok és ezt a bringát néztem ki magamnak

[link]

Ennyi pénzem van rá több nincs!

Akinek Kellys bringája van mik a tapasztalatotok, váltóval, minőségel, teleszkóppal?

Olyan évi 5000 km-t tekernék elsősorban aszfalton, kicsit terepre is de nem olyan durvára! Mindenképpen montit szeretnék

A válaszokat előre is köszönöm



2017. júl. 24. 20:19
1 2
 11/16 szlory ***** válasza:
Bocsánat, előzőből kihagytam: a Bergusonosoknál tudsz egyedit is csinálni, legalábbis megkérdezni lehet. Pl. hogy másik hajtóművel szeretnéd, a különbözetet számoljátok ki és akkor azzal rakják össze. E tekintetben pl. példásak (tudtommal) az ott dolgozók, ill. a tulaj.
2017. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megérdeklődöm tőlük a hajtőműcserét. :)

Hajtóművet mindenképp cserélek rajta arra amit ajánlottál

2017. júl. 26. 13:35
 13/16 A kérdező kommentje:
Majd később lecserélem az Acera váltót is ;)
2017. júl. 26. 13:36
 14/16 anonim ***** válasza:

Amikor montit vettem, én is a végén pont e két márkánál kötöttem ki. Kellys és Merida....


Nehéz volt eleve kiötlenem, hogy milyen típust akarok. Nyilván nem városit, a terepbringákat mindenki szidta, az outitól féltem, és különben is sok terepet terveztem, szóval maradt a monti.


Az őszi akciók idején vásároltam be, és végül egy Merida mellett döntöttem. A Kellys elsőre jobban tetszett, de mondták, hogy felszereltségében a Merida hajszálnyit talán jobb, árban pedig épp megegyeztek, így azt választottam. Eredeti áruk alapján a Merida drágább volt, de annál épp sokkal nagyon árengedmény volt, így kerültek ugyanannyiba.


Nem tudom milyen lett volna a Kellys, de nem bántam meg, nagyon szeretem a Meridámat, nincs bajom vele, úgy tűnik elég megbízható darab.

2017. júl. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Na akkor pont ugyanebben a helyzetben vagyunk :D

Csak én most a Kellys mellett döntök, meglátjuk mennyire válik be :)

Neked milyen típusú Meridád van?

2017. júl. 27. 12:16
 16/16 A kérdező kommentje:

Ezt a kerékpárt vettem meg:

[link]

Remélhetőleg jövőhéten meg is jön :)

Mivel amit szerettem volna bicajt nem volt raktáron, sőt már nem is gyártják, ezért erre a Madman-re esett a választásom. Remélem nem döntöttem rosszul

Szerintetek? Jó?

2017. aug. 10. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!