Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti kerékpárra milyen...

Országúti kerékpárra milyen gumit érdemes venni?

Figyelt kérdés
Neten böngésztem egy kicsit és a 700x20C-n megakadt a szemem hisz az nagyon keskeny, emellett nekem nagyon tetszik bár nem tudom a hátrányait az annyira keskeny gumiknak. Tulajdonképpen azért kérdezem mert most vettem ismerősömtől 70-ért egy országútit és a szerelő mondta hogy gumi kell rá azt meg nézzem meg magamnak hogy melyiket akarom és majd ő megrendeli. Szval 700x20c vagy 700x23c talán akkora különbség nincs de előnyöket-hátrányokat tudnátok írni esetleg ti mit használtok. Válaszokat előre köszi.

2018. febr. 21. 08:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm a tippet, jónak hangzik ez a LizardSkins DSP bandázs, de láttam egy "review" videót róla és ott szidta a gyerek, mert felrakta a 3.2-eset a hétvégi hobbi bringájára és NAGYON nagyon hamar kidörzsölődött.

Te nem tapasztaltál hasonlót? Köszönöm

https://www.youtube.com/watch?v=JGux3MBozX8

2018. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 szlory ***** válasza:

Nosza, micsoda közörömöt szereztem, szívesen skacok. :)


Kérdező? Megnéztem a videót. 4 vasárnap alatt ilyenre hajtotta? Ez naggyon fura. Sokan pont a több éves tartósságával érveltek (maguknak is), amikor az árát firtatták, nekem mondjuk ez még csak tavalyi beszerzés. Szerintem a csóka rossz pozícióban hajtott, a súlyát szépen ráterhelte a kormányra, ahelyett, hogy ráfogott volna a fékváltóra. Kesztyűt vajon használt?


Ha már rosszat akartok róla hallani, hát van rossz oldala is. Bandázsolásból echte profikat is megszívathat elsőre - ráadásul a ragasztócsík nem igazán tapadt meg - legalábbis az én kormányomra. Lehet hogy egy glossy carbont jobban bírna. :) Én minden esetre inkább átadtam a küldetést 20+ éves tapasztalattal bírónak - és elsőre még őt is meglepte valahol félúton. Minden esetre kész lett, szép lett, eddig még jó is lett, nálam még sarat is kapni fog a későbbiekben, úgyhogy érdeklődve várom, mit produkál kopásban.


Nyilván nem a szent grált árulják, de a Lizard nem játékokat gyárt. Ott van pl. a videjón a fizik-féle 3 millis, kamuparafás, de gyk a kedvenc bandázsod alá zselépadokat is tehetsz betekeréskor a fogási felületekre. Én azért ezt választottam, mert könnyű, elméletileg tartós, tisztítható (nem szív vizet/izzadtságot) és vandál színekben is kapható (ld. a camo kiadásokat).

2018. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!