Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen pozíció mit jelent?...

Milyen pozíció mit jelent? (Kosárlabda)

Figyelt kérdés

Most megyek kilencedikbe, és olvastam, hogy lehet szakkörökre járni, és mivel imádom a kosarat oda akarok jelentkezni. Általánosban kicsit másképp játszottunk, például egy csapatban voltunk kb. 10-en és senkinek nem voltak posztjaik.

Tudok párat, például center, irányító, de azt nem, hogy melyik mit jelent, hol helyezkedik el, mit csinál, stb. Rákerestem, de nem találtam válaszokat, csak a neveket, hogy mik vannak.


És az is érdekel, hogy én minek számítok?


Inkább a vezetésben és abban vagyok jó, hogy elvegyem az ellenféltől a labdát. Ezt mindig rám bízták, mert gyorsan futok. Kosárra is tudok dobni, de nem mindig jön össze (157cm vagyok)



2021. aug. 30. 15:03
 1/1 anonim válasza:
Az irányítók álltalában alacsonyabbak és gyorsak, a centerek azok akik magasak, beállnak a gyűrű alá és lepattanót szednek. Elmondásod alapján te szerintem irányító lennél
2021. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!