Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Djokovics bevállal...

Szerintetek Djokovics bevállalja a januári Australian Opent így, hogy csak oltott játékosok vehetnek részt a versenyen? Amennyiben nem, akkor a maradék 3 Grand Slam közül melyik az, amelyiken érdemes megtenni a végső győzelmét egy szép kis összeggel?

Figyelt kérdés
Én Wimbledonra mondanám, hogy az neki hazi feladat. Talán még könnyebb is azt megnyerni, mint az Australian Opent, hiszen füvön nincs igazán veszélyes ellenfele. A probléma itt a szorzóval van. Bár a 2.00 az csinos kiss odds a Wimbledoni végső győgelmére, viszont az Australian Openre perpill 2.60 és jelenleg 450.000 forintom van ezen függőben.

2021. nov. 29. 20:46
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/421 anonim ***** válasza:
73%
Alcaraz csalódás, lehet hogy már Djokonál is jobb játékos, mondjuk taktikailag nem de hiába, ha fizikai korlátok közé van szorítva és a teste nem engedi hogy kihozza magából a maximumot, két szett után elfogyni nem normális és idén már nem először fordult elő. Ha nem görcsöl be akkor jó eséllyel megver bárkit de az időzített bomba bármikor robbanhat és pont a legfontosabb meccseken szokott. Vagy még fiatal és nincs hozzászokva az ilyen szintű terheléshez vagy csak ennyit bír.
2023. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/421 A kérdező kommentje:

Ilyen fizikális leolvadást utoljára Thiemtől láttam a 2019-es Garros döntőben, miután a második szett megnyerésével egyenlített, aztán Nadal kiosztott neki két 6:1-et. Mondjuk ott még érthető is volt, hogy elfogyott az ereje (na meg persze nyilván elég idegörlő lehet, hogy egész meccsen bombázza az ellenfél a fonákodat, ráadásul fejmagasságból kell levadászni a labdákat, amiket ha huszonötször is visszateszel, akkor is visszajönnek), mert az elődöntőben egy ötszettest nyomott Djokoviccsal, amit ráadásul másnap délután folytattak.


A holnapi meccsre mi a tipp? Szerintem Djokovic három szettben nyer.

2023. jún. 10. 23:27
 133/421 anonim ***** válasza:
Én is ezt tippeltem volna. Ruud szerintem tisztesen helyt állt, kihozta magából amit tudott. De Novak az Novak meg mindig Grand Slamen. Most jön wimbledon,szerintem annak simán meg kell lennie. Ahogy néztem jól le is csaptak az oddsot,nemrég még 2 körül volt,most ilyen 1.70 körül. Az esetleg megérhet egy nagyobb összeget is akár. Aztán amit én végén írtam,a vb után,hogy akár még jövőre meglehet a naptári Gs,azt még mindig tartom.:D
2023. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/421 A kérdező kommentje:

Én május elején tettem fel a tétem a wimbledoni győzelmére, akkor 2,10 volt az odds a bet365-nél.


Most zajlik egy 250-es verseny, ahol Fucsovics az elődöntőben érdekelt és Tiafoe lesz az ellenfele holnap. A másik ágon Hurkacz vs Struff meccs lesz. Jó lenne, ha Fucso megnyerné a tornát. Milyen esélyei vannak?

2023. jún. 16. 19:56
 135/421 anonim ***** válasza:
100%
Fogadás szempontjából ezek a tornák nem a legjobbak szerintem,elég sok meglepetés szokott lenni. Fucsó most nagyot megy,de nála igazából sosem lehet tudni,hogy éppen milyen napot fog ki. Ha klappol nála minden bárkinek megnehezítheti a dolgát,de bárkitől ki is tud akár kapni.
2023. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/421 A kérdező kommentje:
Nem szoktam végső győztesre fogadni 250-es versenyeken, csak szurkoltam Fucsovicsnak. Kár, hogy végül nem sikerült neki. Alcaraz holnap visszaveheti az első helyet a ranglistán, ha nyer a Queen's Clubban, aztán majd a wimbledoni főtábla sorsolása után elválik, hogy ő vagy Djokovic járt-e jobban.
2023. jún. 24. 22:25
 137/421 anonim ***** válasza:
És is megtettem Djokovic győzelmét, viszont úgy voltam vele megvárom a Tippmixpro oddsait,mert néha még jobb oddsok szoktak lenni mint bet-en,meg egy ekkora esetleges nyereményt nem akarok kiutalni,úgy hogy nem adózok belőle. Szóval csak 1.56 on tudtam megtenni,ami azért elég kevés,de szerintem még így is megéri egy milliós téttel.:D
2023. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/421 anonim ***** válasza:
Azért milliókat rátenni kicsit túlzás, simán benne van hogy már elvesztette a motivációt mivel megdöntötte a GS rekordot, 2016-ban is kipukkadt amikor végre megnyerte először a Roland Garrost. Ezt a rekordot is elég sokáig hajkurászta, ilyenkor szokott jönni a kiégés.
2023. júl. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/421 anonim ***** válasza:
Szerintem most ez a Djokovic más mint a 2016-os,furcsa kimondani, de ez az ember ahogy telik az idő úgy lesz egyre jobb teniszező, mind a játéka,mind mentálisan. Azt mindig is elmondta,hogy Wimbledon az álom tornája volt,amit mindig is meg akart nyerni,és minden alkalom olyan mint az első. Szerintem nem kell motivációért a szomszédba mennie,idén beérheti Rogert a Wimbledoni címekben(jövőre meg is döntheti), és megcsinálhatja a Naptári Gs-t,amire most van a legjobb esélye,és ezzel végérvényesen lezárná a Goat vitát,minden idők legtöbb Grand Slam címével (férfi-női egyaránt,abszolút rekordal).
2023. júl. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/421 A kérdező kommentje:

Egyetértek és szerintem ő is tudja, hogy nem biztos, hogy lesz még egy esélye ezután a naptári GS-ért menni. A sorsolás Wimbledonban szerencsére kiegyenlített lett mindkét ágon, nem úgy, mint a Garroson idén, illetve az elmúlt két évben, ahol a tábla második felén kb. vörös szőnyegen sétálhatott be Ruud vagy éppen Tsitsipas a döntőbe. A magyar teniszezők viszont jól belenyúltak a tutiba, viszont épp most olvasom, hogy Kyrgios visszalépett és Marozsán Fábián így felkerült a főtáblára.

Szóval:

- Bondár vs Andreescu

- Udvardy vs Sabalenka

- Gálfi vs Nosková

- Fuksz vs Griekspoor

- Marozsán vs Goffin


Milyen eredményeket vártok tőlük?

2023. júl. 3. 06:54
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!