Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Djokovics bevállal...

Szerintetek Djokovics bevállalja a januári Australian Opent így, hogy csak oltott játékosok vehetnek részt a versenyen? Amennyiben nem, akkor a maradék 3 Grand Slam közül melyik az, amelyiken érdemes megtenni a végső győzelmét egy szép kis összeggel?

Figyelt kérdés
Én Wimbledonra mondanám, hogy az neki hazi feladat. Talán még könnyebb is azt megnyerni, mint az Australian Opent, hiszen füvön nincs igazán veszélyes ellenfele. A probléma itt a szorzóval van. Bár a 2.00 az csinos kiss odds a Wimbledoni végső győgelmére, viszont az Australian Openre perpill 2.60 és jelenleg 450.000 forintom van ezen függőben.

2021. nov. 29. 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/326 A kérdező kommentje:
Jav.: győzelmére*
2021. nov. 29. 20:48
 2/326 anonim ***** válasza:
44%

Nemrég nyilatkozta, hogy nem érdekli, ha előírják, biztos, hogy nem fogja magát beoltatni, már rég eldöntötte, ennyi. Más kérdés, hogy amúgy szerintem ha nagyon akarná, simán meg tudná oldani, Szerbiában ő bőven van akkora ember, hogy lepapírozzák neki akár oltás nélkül is, de inkább balhézik és politizál, ahogy teszi mindig.


De amúgy már feltettél rá 450k-t vagy most akarsz, mert ez nem világos?


Wimbledon szinte biztosra vehető, de sztem Garrosra a 3.25 legalább ugyanannyira jó, mert Nadal nem fog már úgy visszatérni, hogy veszélyes legyen egy egészséges Djokovicra.

2021. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/326 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Már felraktam. A pénzt visszakapom, ha valóban nem vesz részt a versenyen. Amúgy is nagyon szeretem a teniszt, de így, hogy ekkora összeget tettem fel, különösen nagyon várom az AO-t.


Ha tényleg nem indul, szerintem akkor sem kell tartania attól, hogy Nadal itt fogja megszerezni a saját maga 21. Grand Slamjét, ezzel átvéve a vezetést. Ez a torna nagyon nem fekszik a spanyolnak. A Garros viszont... Hát nem tudom... Létezik, hogy Nadal kétszer egymás után olyan rosszul játsszon a kedvenc versenyén, mint ahogy azt idén tette? Illetve ott azért Thiem meg Tsitsipas is veszélyes lehet Djokovicsra, szóval, ha az AO-t most dobja, akkor inkább Wimbledont választom.

2021. nov. 30. 00:11
 4/326 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondoltam, hogy Nadalnak lefőtt a kávé, ugyanúgy, ahogy Federernek is. Innen nézve furcsa, hogy favorit még mindig a Garrosra, addigra már 36 évesen, 13 győzelem ide vagy oda. Aztán lehet, hogy rám cáfol, volt már ilyen a 2015-2016-os hullámvölgy után is, de akkor még fiatalabb volt jóval.


Mindegy, én nem akarlak rábeszélni semmire, ha "biztosra" akarsz menni, akkor Wimbledon tökéletes.

2021. nov. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/326 A kérdező kommentje:

Köszi. :)


A(z) US Open kivételével minden Grand Slamen megjátszottam idén a végső győztes opciót. Djokovics melbourne-i és wimbledoni diadala hozta is a pénzt, igaz, a most feltettnél jóval kevesebbel játszottam meg. Nadal Garros győzelmére viszont nem sajnáltam a pénzt...


...csak az elődöntő után. -500.000

2021. nov. 30. 19:31
 6/326 anonim ***** válasza:
100%
Djokovics is 35 éves lesz már, miért gondoljátok hogy ő örökké nyerni fog? Legutóbb amikor ilyen nagy menetelésben volt kipukkadt a 2016-os Roland Garros győzelem után, simán benne van hogy jövőre visszaesik ő is és nem tudja tartani a korábbi szintjét akárcsak Nadal és Federer.
2021. dec. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/326 anonim ***** válasza:
100%

#6 Eddig minden jel arra mutat, hogy Djokovicra nem érvényes az, amit eddig megszoktunk Federernél és Nadalnál, rajta nem látszik a kor, a játékán sem, én legalábbis nem sok különbséget látok mondjuk a 2015-ös Djokovic és az idei között.


Federer ugyanennyi idősen évente 1, maximum 2 GS-en tudott elődöntőig vagy döntőig elmenni, Nadal nagy nehezen egy-egy Garrosra összekapta magát, amúgy meg egész évben sehol nem volt. Ehhez képest Djoko 1 meccsre volt a naptári GS-től, és még mindig nem látszik, hogy ki lesz az, aki megállítja.


Nem mondom, hogy 40 évesen is ilyen évei lesznek, de mostantól még 2-3 hasonló év lazán összejöhet neki. És ugye az is benne van, hogy neki még mindig nincsenek Federer-Nadal kaliberű fiatal ellenfelei, akik egyszerűen leütnék a pályáról.

2021. dec. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/326 anonim ***** válasza:
100%
Federer is jó volt ennyi idősen, 2015-ben két GS döntőt játszott csak ahogy írtad, neki Djokovics jött a döntőben, nem Berrettini és Cicipász mint idén a szerbnek. Még 2019-ben is egy pontra volt 38 évesen szóval nem látszott hogy nagy baj lenne, aztán hirtelen jött a sérülés amiből már nem tud regenerálódni mert nem elég fiatal. Nadal 19-ben 3 GS döntőt játszott és egy wimbledoni elődöntőt szóval nem igaz hogy egész évben sehol sem volt, nála idén kezdődtek a bajok. Djokonál most valóban nem látszik de hirtelen szokott jönni a visszaesés, kizárt hogy még 2-3 ilyen évet produkál mint az idei.
2021. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/326 A kérdező kommentje:
A hírek szerint jó esély van rá, hogy ott lesz az Australian Openen, ugyanis a sydney-i ATP kupára be van nevezve. Márpedig, ha oda elmegy, akkor valószínűleg Melbourne-ben is ott akar lenni. Ezt kb. bemelegítésnek tekinti.
2021. dec. 7. 19:53
 10/326 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ekkora téttel az AO ra nem fogadtam volna Djokovicra, Zverevvel és Medvedevvel is fog találkozni jó eséllyel, és az látszik hogy a fiatalok már már képesek megszorongatni (vagy megverni, lásd Us open), csak idő kérdése, hogy mikor fogják egy AO-n is megverni. Wimbledon-t én is fixnek gondolom jelenleg, de ez az AO szerintem nem lesz séta galopp még Djokovicnak sem.
2021. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!