Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Djokovics bevállal...

Szerintetek Djokovics bevállalja a januári Australian Opent így, hogy csak oltott játékosok vehetnek részt a versenyen? Amennyiben nem, akkor a maradék 3 Grand Slam közül melyik az, amelyiken érdemes megtenni a végső győzelmét egy szép kis összeggel?

Figyelt kérdés
Én Wimbledonra mondanám, hogy az neki hazi feladat. Talán még könnyebb is azt megnyerni, mint az Australian Opent, hiszen füvön nincs igazán veszélyes ellenfele. A probléma itt a szorzóval van. Bár a 2.00 az csinos kiss odds a Wimbledoni végső győgelmére, viszont az Australian Openre perpill 2.60 és jelenleg 450.000 forintom van ezen függőben.

2021. nov. 29. 20:46
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/338 anonim ***** válasza:
Hát igen Federer... már jó ideje lehetett tudni, hogy benne mar nincsen több, egy utolsó még lehetett volna neki wimbledonban, de a 2 meccslabda kevés volt... Mindenesetre összességében szép karriert tudhat magáénak.
2022. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/338 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy ilyen későn reagálok. Elég érzelmes volt Federer búcsúja, de hihetetlen, hogy az amcsi páros mennyire vérremenően komolyan vette ezt a meccset. Elegánsabb lett volna, ha elengedik és hagyják Federeréket nyerni. Sajnos Federer nem hozott ki százszázalékosan mindent a karrierjében, de összességében egy élmény volt őt nézni.


Amúgy Djokovics rendesen rálépett a gázra itt az ősszel, nem mellesleg ezúttal ott lesz Melbourne-ben. :)

2022. nov. 19. 20:04
 93/338 anonim ***** válasza:

Djokovics most nagy formában van és lesz is szerintem. Én a Medvedev elleni meccs előtt tettem meg 500k-val hogy megnyeri a vb-t, 1.50 es oddson, amit a meccs közben és után is kicsit megbántam, nem nézett ki jól Djoko, illetve az utánna meccsen és ma sem igazán, még is bajnokhoz méltó módon mondhatni simán megnyerte szerencsére:D


Én úgy gondolom ha Ausztráliában fizikálisan a topon lesz, akkor nem kérdés hogy ki a legnagyobb esélyes.

2022. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/338 A kérdező kommentje:

Ejha, gratula a nyereményhez. :) Én az Aussie Openes végső sikerére tervezek 240, esetleg 250k-t rakni. 2,25 perpill az odds, amit ha 240.000-rel megjátszom, az tisztán hoz 300.000-et. Illetve természetesen a wimbledoni győzelmére is teszek később.


Amúgy nem tudom, hogy te hogy vagy ezzel, de ez a magyar Eurosportos közvetítés valami kritikán aluli. Különösen a Szántó Petra, Horváth Mariann, Szabó Gábor hármas. Egyszerűen kukába valók. Elfogult, dilettáns, nagyképű, mindenféle szakmaiságot nélkülöző barmok. Szántó Petra, akinek a teljes szókincse ráfér egy darab kis sárga post-itra. Végigpofázza a labdameneteket, elmondja százszor, hogy ,,a volt világelső", 3:3-as állásnál ,,haladunk a tie-break felé", na meg persze a legjobb: ,,csinos kis labdamenet".

2022. nov. 21. 01:03
 95/338 anonim ***** válasza:

Köszönöm :)


Igen, szerintem én is meg fogom tenni az AO sikert és Wimbledont is, ha addig nem jön közbe semmi neki, én arra is látok esélyt, hogy ha mindenhol engedik játszani, esetleg a naptári Slam is meglegyen most.


Igen, ezzel egyetertek en is, sokszor tényleg az vesz el a tenisz élvezetéből, hogy mennyire színvonaltalan a közvetítés, ezért van hogy ha a playeren nézem a közvetítést akkor inkább angol kommentárral vagy kommentár nélkül.

2022. nov. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/338 anonim ***** válasza:
Naptári GS ugyanmár, két nyert szettre menő meccseken is vannak fizikális problémái. Képtelenség hogy végig nyerje az egész évet ennyi idősen. Ráadásul Amerikába még mindig nem léphet be.
2022. nov. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/338 anonim ***** válasza:

Fizikálisan teljesen rendben van, 35 évesen is olyan a kondija mint ha 25 lenne. Most kis rájátszást éreztem az egészben, aztan lehet az is hogy más volt a hátérrben, esetleg beteg volt vagy hasonló, amiről nyilván nem akart beszélni, elég fura volt a testbeszéde, nem ilyen szokott lenni.


Viszont ha Ausztráliában csúcs formában lesz, akkor 3 nyert szettre menő meccsen senkiben nem látom hogy meg tudná verni, esetleg Nadal, de nála még inkább kérdéses a fizikai állapot. Utánna lenne egy Garros, ami szintén nem lehetetlen neki, nyilván itt még inkább Nadalon múlik hogy milyen formában és állapotban lesz. Wimbledonnak papírforma szerint még mindig nem szabadna gondot okoznia, aztán ugye ott van még az Us Open, ott pedig nyilván az oltás kérdés felmerül. Viszont ha ezt eltörölnék addig, szerintem simán lehetne esélye újra a naptárira is akár.

2022. nov. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/338 anonim ***** válasza:
Na mit gondoltok,Djokovic ezzel a vélt vagy valós "sérüléssel" is behúzza a tornát? Szerintem igen, sokszor olyan mintha picit szándékosan is rájátszana,de aztán fél perc múlva meg úgy játszik mintha semmi gondja nem lenne az ég világon.
2023. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/338 A kérdező kommentje:
Szerintem végig tudja játszani a versenyt. A negyeddöntő lehet egy kicsit körülményes, akár Rubljovot, akár Rune-t kapja. Amúgy a verseny eddigi részéről annyit, hogy Nadaltól akkor sem vártam volna, hogy eljut a negyeddöntőig, ha egészséges. Medvedevet pedig, ha nem Korda, akkor Hurkacz verte volna. A lengyelnek amúgy is nagyon megy ellene.
2023. jan. 21. 21:32
 100/338 A kérdező kommentje:
Még azt akartam hozzátenni, hogy az Eurosportos közvetítés megintcsak kritikán aluli volt, pedig most nem is a már fentebb említett hármas valamelyike kommentált, hanem Németh Gergely meg Köves Gábor. Kövesnek az a heppje, hogy minden játékossal kapcsolatban a potenciális fizikális problémákról beszél konkrétan az egész meccs alatt. Mondjuk az Adelaide-i Djokovic - Korda döntőn Szántó Petra sem volt semmi, aki szent meggyőződéssel állította, hogy a 2016-os AO-n Djokovic egy ötszettest játszott a francia Quentin Halys-szel, pedig még Köves is mondta neki, hogy az Gil Simon ellen volt.
2023. jan. 21. 21:47
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!