Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Djokovics bevállal...

Szerintetek Djokovics bevállalja a januári Australian Opent így, hogy csak oltott játékosok vehetnek részt a versenyen? Amennyiben nem, akkor a maradék 3 Grand Slam közül melyik az, amelyiken érdemes megtenni a végső győzelmét egy szép kis összeggel?

Figyelt kérdés
Én Wimbledonra mondanám, hogy az neki hazi feladat. Talán még könnyebb is azt megnyerni, mint az Australian Opent, hiszen füvön nincs igazán veszélyes ellenfele. A probléma itt a szorzóval van. Bár a 2.00 az csinos kiss odds a Wimbledoni végső győgelmére, viszont az Australian Openre perpill 2.60 és jelenleg 450.000 forintom van ezen függőben.

2021. nov. 29. 20:46
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/421 anonim ***** válasza:

Szerintem Rune lehet itt Djokovicnak a legkeményebb falat. Nadal kiesése várható volt, egyszerűen eljárt az idő, talán még egy garrosra összeszedheti magat, de szerintem az lenne a legbölcsebb ha ott visszavonulna, tudni kell abbahagyni is, ha már a teste nem bírja.


Medvedevet szerintem már el lehet engedni vegleg, az a tavalyi elvesztett döntő úgy látszik megtörte, egyszerűen már nem tud úgy teljesíteni mint előtte, és nem igazán látom ebből hogy tudna visszatérni, úgy hogy már az Alcaraz Rune féle generáció mondhatni átveszi a stafétát.

2023. jan. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/421 anonim ***** válasza:
Milyen stafétát? Rune még a negyeddöntőig se jutott el, kis pukkancs játékos. Az meg nem lesz jó ha Alcaraz évente csak két GS-en tud játszani, füvön egyébként sincs a legjobbak között. Csak Djoko testén múlik, ilyen könnyen még talán soha nem jutott döntőbe. Az lehet hogy Alcaraz egyszer-kétszer el fogja kapni de ettől még nyerhet sok címet a szerb ha sérülés miatt nem indul a spanyol vagy kiesik hamar.
2023. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/421 A kérdező kommentje:

Ez a Rune gyerek nincs egy kicsit túlmisztifikálva? Oké, győzött Párizsban, de Djokovic érthetetlenül sokat hibázott az első szett után. Rögtön a második elején Rune adogatásánál három break labdája volt, aztán a harmadik szettben miután breakelte a dánt, csak hozzá kellett volna tennie a saját adogatójátékát.


Alig várom már a holnapi döntőt. Szerintem Djokovic három játszmában nyer.

2023. jan. 28. 19:47
 104/421 A kérdező kommentje:

Ez igen. :)

Akkor a Garroson Nadallal lemeccselhetik a huszonharmadikat.

2023. jan. 29. 14:15
 105/421 anonim ***** válasza:
Hát igen,azt jó lenne látni,viszont most valahogy nem látom azt hogy Nadal ezekből a sérülésekből vissza tudna térni a Garrosra úgy hogy versenyképes legyen, pl a wimbledoni hasfalsérülése még mostanra sem jött rendbe még annyira sem hogy normálisan tudjon szerválni. Szóval Djokovicnak szerintem jó esélye van most a naptári Slam rá,ahogy korábban írtam,egyszerűen ebben a mezőnyben nincs egy jó Nadalon kívül aki GS-en ellenfele lehetne, talán Alcaraz,de benne inkább azt látom kezdik elvinni az ilyen média meg hasonló dolgok,de majd meglátjuk,ne legyen igazam.
2023. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/421 anonim ***** válasza:
Lassan itt a Roland Garros,ki mire számít? Nekem Djokovic jelenleg nem tűnik annyira versenyképesnek salakon,persze egy GS más és addig bőven változhat ez,de valahogy most benne nem érzem, aztán lehet rámcáfol és simán nyeri. Alcaraz viszont szenzációs,sokkal érettebb és jobb játékos lett mint tavaly, szerintem idén az egyik legnagyobb favorit lehet. Nadal pedig ugye mindig kérdés,de őt itt sosem szabad leírni.Masban pedig én nem igazán érzem azt,hogy komolyabb vizet zavarhatna,esetleg Rune de nem hinném hogy jelenleg olyan szinten van hogy megnyerje. Szóval szerintem érdekes torna elé nézünk.
2023. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/421 A kérdező kommentje:

Mondanám, hogy Sinnerrel és Ruuddal lehetne esetleg számolni, de a végső sikerig vezető úton kb. fix, hogy szembe jön velük Djokovic vagy Alcaraz.


A szívem azt mondja, hogy Djokovic, az eszem viszont azt, hogy Alcaraz nyeri a Garrost.

2023. máj. 1. 23:17
 108/421 anonim ***** válasza:
Hát tény és való,most nehéz azt látni hogy ezt az Alcarazt ki fogja tudni megverni. Ahhoz vagy nagyon gyenge napot kellene kifognia,vagy egy nagyon jó ellenfelet. Erre a jelenlegi mezőnyből salakon csak Djokovic és Nadalnak lenne esélye. Nadal most nagy kérdés,egy lyukas garast sem tennék a győzelmére,de őt leírni sosem szabad,pláne itt. Novaknak is kérdéses most át állapota,de ha itt is tudná hozni azt az érinthetetlen teniszt,amit az AO vége felé hozott,akkor megverné Carlost. Kérdés,hogy mennyire lesz a toppon, mert ha ezt behúzná valahogy,az már naptári slam esély lenne újra. Meglátjuk.:D
2023. máj. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/421 anonim ***** válasza:
100%
Alcarazra Sinner a legveszélesebb, olyan mint Wawrinka volt Djokovicsnak, a mumusa. A szerb állítólag nem teljesen egészséges, fáj a könyöke de sose lehet tudni mi az igazság, Nadalt meg valószínűleg teletömik megint mindenféle fájdalomcsillapítóval meg zsibbasztóval hogy meg tudjon mozdulni, utána eltűnik megint fél évre.
2023. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/421 anonim ***** válasza:
100%
Djoko soha nem játszott érinthetetlen teniszt Párizsban, a tavalyi beinjekciózott Nadaltól is kikapott. Kétlem hogy Alcarazt meg tudná verni salakon, a spanyolt nem lehet úgy elintézni mint egy Rublevet aki idegösszeomlást kap már a második játékban. Hosszú, fizikális csata lenne amiből már nem biztos hogy a 16 évvel idősebb jönne ki jól. A naptári GS-re meg semmi esélye, túl öreg már hozzá, nem fogja bírni.
2023. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!