Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Titeket mi motivál ahhoz,...

Titeket mi motivál ahhoz, hogy ne adjátok fel az adott sportot, amit űztök?

Figyelt kérdés
Én röpizek és nagyon imádom, viszont nagyon sokszor elmegy tőle a kedvem ha többször is mondjuk negatív élményem van vele pl mondjuk többször is elrontom. Rosszul érzem magam tőle, főleg mert ez egy csapatjáték és másokkal is kicseszek így és sokszor ilyenkor úgy vagyok vele, hogy inkább feladom

2022. ápr. 25. 18:34
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én évekig röpiztem, majd egészségügyi, illetve személyes problémák miatt abahagytam. Jó kis idő már eltelt, mióta nem játszottam és nagyon hiányzik. Ne adj fel valamit, ami boldoggá tesz pár negatív élmény miatt. Senki nem profinak születik, mindenki hibázik, abból tanul az ember. Tarts ki, gyakorolj, adj bele mindent és egyre jobb és jobb leszel és egyre több pozitív tapasztalatban lesz részed:)
2022. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Szandi4 válasza:
100%
Az motivál, hogy még a legjobb sportolók is hibáztak, és ugyanott kezdték, mint én. Rendkívül maximalista vagyok, de elfogadtam, nem tudok tökéletes lenni, és nem is kell arra törekedni. Mindenki hibázik, és ez így is van rendjén. Persze nem azt mondom, mindig kellemetlenül ér, és mérges vagyok magamra ha valami nem sikerül. De ezért nem szabad feladni. Mindig arra gondolok mennyire szeretem csinálni, milyen jó emlékeket szereztem a meccsek közben, és milyen jól esett amikor sikerült valami. Sokszor meginogtam, de utólag nagyon boldog vagyok, hogy sosem adtam fel. Nagyon szurkolok neked, sok sikert!
2022. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!