Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi motivál a fogyásban? Mi az...

Mi motivál a fogyásban? Mi az a dolog amiért nem adjátok fel?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 20:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
ha a nyárra és a fürdőruhára gondolok, na meg hogy megfeleljek magamnak és a páromnak is tetszedjek és ne más nők után koslasson!
2012. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

alapvetően sztem szép az arcom de nem volt még barátom, mert az alakom miatt nincs önbizalmam.DE ennek vége mert elegem van abból h már a csúnya lányoknak is van barátjuk csak nekem nincs. Ezért már fogytam kb 8-10kg de még akarok 5-öt.

Ha jó adottsággal teremtett az Isten miért ne használjam ki.

A másik az h dagadtan az ember tiszta depresszió

L21

2012. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ami motivál, hogy egész életember kövér voltam, tudni akarom, milyen érzés miniszoknyát viselni, milyen érzés, ha a fürdőruhámban jól mutatok, nem szeretnék állandóan kimaradni a jó kis strandolásokból és azon gondolkodni, hova menjünk nyaralni, ahol nincs vízpart vagy medence, mert párom biztosan el akarna menni, én közölném vele, hogy közszeméremsértés, ha egy bálna fürdőruhát vesz fel, és akkor jön a veszekedés... Nem szeretnék aggódni többet az egészségem miatt. Nem szeretnék nyáron is hosszú nadrágot hordani, miközben mindenki jó kis rövid gatyókat hord, rólam meg folyik a víz, nem szeretnék irigykedni és sóvárogni többé. Nem halhatok meg anélkül, hogy nem tudom, milyen érzés, ha jó alakod van. Nem akarok több megjegyzést, nem akarom, hogy kevesebbnek tartsanak, mert kövér vagyok, és nincs akaraterőm. Motivál továbbá, hogy szeretnék 2 éven belül gyereket szülni, és a terhesség túlsúlyosan elég veszélyes, nem csak rám nézve. Borzasztó lenne, ha nem tudnék a gyerekem után futni, ha nem tudnék vele strandra menni és ez kimaradna a gyerekkorából, illetve ha csak a partról figyelhetném, ahogy lubickol. Később nem szeretném, ha szégyellne a barátai előtt az alakom miatt. Mostanában az is nagyon motivál, hogy látom az eredményt. Az elmúlt 2 hétben kilóban nem sok változást láttam, de formálódok. A lépcsőzőgépen annó 10 percet alig tudtam lenyomni, ma már 30 perc lazán. Régen az, hogy kocogjak, elképzelhetetlen volt, hamar kifulladtam, most viszont már egyre jobban megy, és ez hihetetlen örömmel tölt el. Tetszik, hogy a 46-os nadrágom leesik rólam, és a régi 42-es nadrágom rám jön, amit legalább 4 éve tudtam felvenni utoljára. Hamarosan szeretnénk párommal esküvőt, és nem szeretném a fényképeken majd azt visszanézni, hogy életem egyik legszebb napján milyen kövér voltam. Párom is motivál, tetszik neki, hogy fogyok, hogy egyre jobban nézek ki, az önbizalmam nagy mértékben megnőtt, sokkal jobb a kedvem és a közérzetem, jobban alszom. Párom azt mondta, a sex olyan, mintha egy új nővel lenne együtt. Sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb vagyok. Jobban megtalálom másokkal a hangot, szívesen beszélgetek a sportról, sőt, ez közös program is. Mindenki ámul a munkahelyemen, hogy képes vagyok reggel korán felkelni, hogy elmenjek edzeni. Illetve még a cigarettáról szeretnék leszokni, ami állítólag hízással jár, mert valamivel helyettesíteni kell a dohányzást, és ez ált. az evés. Nem szeretnék emiatt még kövérebb lenni. Szeretnék végre egy egészséges, vonzó nő lenni. Ez mind motivál, és elhatároztam, ennek így kell lennie. Eddig 11,6 kg-tól szabadultam meg, amit sosem fogok visszaszedni (mert így döntöttem, és betartom). :) Hajrá mindenki, annyira megéri, és nem kell szenvedni, az egészséges életmód nem szenvedés, hanem öröm! :)
2012. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
az egészséges élet.
2012. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jön a meleg, nem lehet tovább takargatni a zsíros, narancsbőrös testet. Éppen ideje váltani :)
2012. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Férjhez mentem, kisbabám született.A terhesség, szoptatás alatt meghíztam. 20 kilóval voltam nehezebb, mint

amikor megismerkedtem a férjemmel. Van egy régi farmerom, amit nagyon szerettem, de a combomig nem bírtam felhúzni. Megfogadtam, hogy a fiam 1. születésnapján abba a nadrágba leszek. Még egy hónap van addig, de már most jó rám a nadrág. 18 kilót fogytam:)

Engem az motivált, hogy újra olyan legyek, mint régen. És ne kelljen nyárra új ruhatárat vennem...

És természetesen nem tetszettem magamnak(a férjem is piszkált:) ), az nem az én testem volt.

Most, hogy elértem a célomat, nagyon boldog vagyok. Ja, és az összes régi ruhám jó rám(amit a terhesség előtt hordtam), sőt, még egy kicsit bő is:)

2012. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon jó látni ezeket az írásokat:)

Én 18 éves vagy 178 cm és 78 kilo. Van rajtam felesleg amit látok is magamon és teljesen formálatlan vagyok. Szeretnék egyszer ugy belenézni a tükörbe, hogy tetszik az amit látok. És legyek büszke a testemre, amikor strandon vagyok bikinibe és megfütyülnek. :)

2012. ápr. 25. 14:27
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

karácsony óta fogytam 14kilót,olyan sz@r lenne innen visszahízni:)

Rám is jók a terhességem előtti ruháim,azok,amiket az elmúlt egy évben hordtam lógnak rajtam,sokan megjegyezték,h egyre jobban nézek ki,nem fáj állandóan a hátam,több az energiám,nem nézek ki úgy a fényképeken,mint egy kismalac,kell ennél több?

2012. ápr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
milyen diétát csináltok?
2012. ápr. 25. 15:08
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
14.59-es vagyok,olyan norbi szerű,tehát a ch-t csökkentettem a kajában,sok zöldség,saláta,sovány hús,semmi kenyér,tészta,krumpli,rizs,csoki,stb...Mellette meg kondizok és futok,kb. heti 5ször.
2012. ápr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!