Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Röplabda edzésterv!?

EAH5770 kérdése:

Röplabda edzésterv!?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Új vagyok itt a közösségben.

A regisztráció után fél óráig nem tudtam kérdezni,így olvasgattam a kérdéseket/válaszokat.

Elég jól megismerkedtem az oldal működésével.

Én kiskorom óta sportolni szoktam,de ez mellett nagy mértékben a mocskos számítógépes játékok előtt ültem.

De végre 17 évesen megjött az eszem és nem kockulok többet. Eddig alapiskolában kezdődött a röplabdai úgymond "pályafutásom"(ami elég erős kifejezés) és csak kicsit foglalkoztak velünk. Ma már középiskolás 2.-os vagyok és itt már járunk versenyekre. Tegnapelőtt a verseny után a tanár megdicsért hogy jó vagyok,de azért éreztem hogy kicsit félősen mondta.

Ilyenkor eldöntöttem hogy abbahagyom a kockulást a gép előtt és elkezdek keményebben röpizni. Hát itt a fő kérdésem,hogy közületek van-e olyan aki komolyabban is röplabdázik-e;az adhatna néhány tanácsot,hogy hogy is tudnám még jobban edzeni magamat.

Köszi szépen hogy elolvastáto kis regényemet,több ilyen nem lesz.

Sziasztok.


2010. szept. 25. 20:24
1 2
 11/11 anonim válasza:
ha nincs senki aki gyakorolna veled, akkor először falazz, az érintéseket ott is nagyon jól lehet gyakorolni, sőt. még az ütéseket is tudod próbálgatni. röpisek általában az air alert nevű edzésprogrammal szoktad edzeni, annak érdekében hogy magasabbra ugorjanak
2011. jún. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!