Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fogadtál a héten? Nyertél?

Fogadtál a héten? Nyertél?

Figyelt kérdés

Én megraktam, hogy a Bayern-Barca meccsen mindkét csapat szerez gólt és a Barca nyer. Ez sajna elment

A Monaco-Fradira most raktam 2 ezret, hogy a fagyi 2-1re nyer.

Ti fogadtatok a közelmúltban? Bejött?



2022. szept. 15. 19:34
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
84%
A statisztikáidat úgy hamisítod ahogy akarod😂😂😂😂ha ez a vilag legjobb systemje,akkor miert egy gyakorikerdeseken hirdeted?🤣🤣🤣🤣
2022. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Jason Howard ***** válasza:

Olyan nagyon okos vagy, hogy te a fotelből tudod, hogy hamisítom a statisztikáimat. Holott az egész pont arról szól, hogy naponta _bizonyítva_ nem hamisítok semmit. Minden nap ELŐRE kiteszem a számaimat, bárki bármikor leellenőrizheti bármelyiket. Tudsz még egy ilyet, bárhol a világon? :-)


Egyébként kösz, hogy ennyire puhaagyú vagy, és így neked válaszolva ezt is leírhattam :-)

2022. okt. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
64%
Én tudok, többet is.
2022. okt. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Jason Howard ***** válasza:
Légy szíves, mondj egy párat (komolyan, hadd tanuljak). Hátha van köztük olyan, amelyik havi 100 %-nál többet tud hozni.
2022. okt. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
De ha ennyire jó a stratégiàd,miért csak ennyire kevesen ismerik?és miért egy gyakorikérdéseken vergődsz?
2022. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 Jason Howard ***** válasza:

1.a. mert másfél év után nemrég tettem csak publikussá

1.b. mert a stratégiagyártáshoz nagyon értek, a marketinghez meg nagyon nem

2.a. a gyk-n is (de ez neked nyilván eszedbe se jutott)

2.b. mert itt nem a pusztába kiáltok, hanem oda, ahol néhányan érdeklődnek is a téma iránt


3.a. te még mindig ott tartasz, hogy "ha ennyire jó"? ahelyett, hogy rászántál volna mondjuk 10 percet a dologra?

3.b. tudod, mit? látom, hogy te egy gyakorlott kekeckukac vagy. felajánlok neked 1.000.000, azaz egymillió Ft-ot, ha bármilyen csalást, hamisítást vagy átverést találsz a rendszeremben. nem elég? legyen 2.000.000

2022. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
81%
Mindenre van magyarázat,de egy vicc vagy. Láttad hogy pár embernek összejött hogy lehúzza a madarakat ,és jól megél belőle,de neked ez nem fog menni. Te is előfizetőkből akarsz megélni,és próbálod most előadni hogy te szartad a spanyol viaszt.
2022. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Jason Howard ***** válasza:
89%

Na megint tanultam valamit. Azt tudtam, hogy egy nagyon sötét gyökér vagy, de azt nem, hogy ennyire :-) 2 millió forintot eldobsz, miközben bizonyíthatnád az "igazadat", cserébe hatszázhuszonháromszor elhasznált szar panelszövegekkel jössz... Szánalmas nullavegyértékű csicska vagy.


Mindenki másnak: bárkinek, kivéve ezt a fenti idiótát áll a kétmillió forintos ajánlat :-)

2022. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Jason Howard ***** válasza:
13-as, tőled még mindig várom azt a többet is.
2022. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
2 milliot te meg eletedben nem lattal. Igazam van,es probalod elterelni a figyelmet magadrol ezzel a dumaval. Egy vicckategoria vagy,egy igazi bohoc. Egy gyakorikerdeseken konyorogsz kb az embereknek,hogy a “vilag” legjobb strategiajat nezzek meg
2022. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!