Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fogadtál a héten? Nyertél?

Fogadtál a héten? Nyertél?

Figyelt kérdés

Én megraktam, hogy a Bayern-Barca meccsen mindkét csapat szerez gólt és a Barca nyer. Ez sajna elment

A Monaco-Fradira most raktam 2 ezret, hogy a fagyi 2-1re nyer.

Ti fogadtatok a közelmúltban? Bejött?



2022. szept. 15. 19:34
1 2 3 4
 21/34 Jason Howard ***** válasza:

Most akkor nagyon jó neked, hogy ezt ide bírtad írni, ugye? ;-)


Én meg kimondottan jól szórakozok rajtad, hogy vagy annyira ostoba, hogy még mindig nem nézted meg :-)


De konkretizáljuk: a szád egy fospumpa, ezt tudjuk. Nem tennél végre valamit, hogy a fröcsögéseidet legalább valami icipici aprósággal igazold? Naaaa, de tényleg, egy apró hazugságon, kamuzáson, átverésen, csaláson, hamisításon kapj már végre rajta engem... Úúúgy szeretném...


Ja, hogy nem megy? Ja, hogy pont semmit nem ér a hablatyolásod, pont ahogy te sem? ;-)

2022. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
50%
Szerinted arra fogom pazarolni az idomet,hogy a te agymenesedet elemezgessem?ez teny hogy szerencsejatekkal nem lehet profitalni,ezt nem kell bizonygatnom,mar le is buktal. De irogass minden kerdeshez, en jol rohogok,hogy kb konyorogsz az embereknek hogy szanalombol nezzenek mar rad
2022. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Jason Howard ***** válasza:
89%

"szerencsejatekkal nem lehet profitalni" - wehhhhehhhehhhheeee :-)


az ellenkezőjére itt van a bizonyíték az orrod előtt, de nem, te nem vagy hajlandó ránézni se, mert te majd azt jobban tudod :-)


wehhhhehhhehhhheeee :-) tényleg nagyon jól szórakozok rajtad, ekkora gyökeret még a mai világban is ritkán találni ;-)

2022. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Akkorat se,aki egy gyakorikerdeseken konyorog,hogy nezzenek ra a vilag legjobb strategiajara😂
2022. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Jason Howard ***** válasza:
majd meséld el magadnak, hogy te milyen okos vagy :-) azért akadnak mások, akik már holnaptól elkezdenek pénzt keresni, és páran, akik még kicsit vacillálnak, de nem sokáig :-)
2022. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
62%
Gratulalok,talaltal par madarat akit lehuzhatsz😂😂 de megelhetes ebbol nem lesz azt jegyezd meg. Nem te leszel az uj hadesz kutyaja,vagy a levy😂
2022. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Jason Howard ***** válasza:
Mert te a rengeted eszeddel, nulla tapasztalattal majd azt jobban tudod :-) Szánalmas kis nyomoronc ;-)
2022. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
19, nézz körül blogabeten
2022. okt. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
19, de akár ott az OH Sports is, ha már magyarok..
2022. okt. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Jason Howard ***** válasza:

Köszi, rászánok pár órát.


(OH: két hete írtam neki, egy hét múlva válaszolt, annyit, hogy majd fog válaszolni. Gondoltam, addig megnézem a statisztikát, na azóta is várom, hogy megérkezzen. Hááát...)

2022. okt. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!