Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 16 évesen késő elkezdeni...

16 évesen késő elkezdeni kézilabdázni vagy vizilabdázni?

Figyelt kérdés
Elkezdett érdekelni mindkét sporttág, vágyom a mozgásra. Nyilván nem az olimpiára hajtok, de ha egy-két meccsen részt vennék,örülnék neki. Tudom ,voltak már hasonló kérdés másoktól. Vélemények? 16/L
márc. 11. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Hobbi szinten szerintem mindkettő simán mehet. Vizilabdához nem árt, ha tudsz úszni
márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze,de úgy kifehezett hobbi csapat szerintem nincs itt Győrben. Szóval szerintem csak a rendes U17-be mehetnék ,akik gondolom nem kezdők. Vagyis nem tudom ,hogy vizilabdaban indítanának kezdő csoportot ilyen korosztályban,de nem hiszem.
márc. 11. 22:13
 3/7 anonim válasza:
márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, próbáld ki! Ha tetszik, csináld. Ha ügyes leszel, szépen fejlődsz, akkor el fognak vinni meccsre is.
márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:

Sosem késő.

Hajrá.

márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

szerintem kb segol nem inditanak kulon kezdo csapatot, max lejjebbi korsztalyban edzenek az ujak. Valoszinuleg ugy csinaljak, hogy kulon feladatokat kapsz.


Szerintem ha szeretned probald ki. En regota gondolkodom, hogy sportotvaltok, de nen sikerult meg ravenni magam.

márc. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Eddig sportoltál valamit?
márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!