Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fociba kapus poszton 170...

Fociba kapus poszton 170 cm-es magasságal lehet e elérni valamit?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és csak 170 cm magas, kapus vagyok már elég rég óta! Szeretnék később majd profi lenni, de magasságom miatt nem nagyon hiszek benne! Mezőnybe se lennék ügyetlen de ahoz már késő hogy kimenjek! Szerintetek ha amúgy jól védek akkor el lehet jutni nb1-ig vagy legalább nb2-ig evvel a magasságal? Vagy mit lehet kihozni ebből így? Mert néztem neten de nemnagyon találtam ilyen alacsony kapust!
2011. aug. 24. 02:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ha egyszerű Megyei 1-es , -2es csapatban védessz kicsit nehéz lesz feljutni az nb2-őbe . Bizonyítsad be , hogy jól tudsz védeni , és más nagyobb csapatok is érdeklődni fognak irántad . Koncentrálj a lövéseknél , és próbálj meg vetődni .
2011. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Jorge Campos 173 centi magas volt. 129x mexikói válogatott kapus. Emellett gólokat is szerzett kapusként.

433 meccsen 33 gól.

[link]

Ha őt nézzük te is simán lehetsz kapus. :)

2011. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 lee12 ***** válasza:

semmi köze a magasságnak hozzá. gyorsan kell mozogni ugrani és jó érzékkel kimenni.ennyi

tehetség kérdése az egész

2011. aug. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
Bőven elég a 170 cm! :D
2011. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

ez azért kevés, de volt már ilyen magasságú kapus magas szinten is.

ezt a linked nézd meg a legnagyobb bajnokságok átlagmagassága kapus poszton.

[link]


Ezek szerint ott a 180cm is alacsony :D

2011. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Hát azt gondoltam is hogy ilyen nagy bajnokságokba nemlehet eljutni kapuba ilyen magasságal! De nekem bőven elég volna ha itt Magyarországon profi tudnék lenni! Mert mezőnybe szerintem már nagyon elkéstem avval hogy kimenjek! az viszont sztem már tényleg esélytelen lenne ha kimennék! szerintetek is?


Vagy esetleg még ha játékosként nemjönne össze nb1,akkor edzőség is érdekelne, azt nemtudom hogy lehetne hogy edző legyek?

2011. aug. 26. 22:44
 17/28 anonim válasza:
Hát ha nagz pályán nem is de ha jol védesz akkor szerintem futsalba még elérhetsz akármit
2011. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Attol fűgg milyen gyors vagy és milyen magasra tudsz ugrani .de sajna szerintem az nagyon alacsony..Attol fűgg mennyire vagy tehetséges én 16-éves vagyok és 184cm és Nb1.ben védek /utánpotlásban/ de remélem egy pár centit még énis nővők :D

Amugy hol játszol milyen szinten ? megyei vagy Nb1 -2-3 ?

2012. jan. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
Elérhetsz Bármit! Ne add fel mert én találtam egy 174Cm magas kapust aki a Groningen Kapusa Hollandiába szóval NB2-ha ügyes vagy akkor simán elérhetsz
2012. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Jó neked hogy már 184 cm vagy! Én ha már 180 lennék azzal is elégedett lennék avval már lehet mit kezdeni! Dehát sajna úgynézki már nemnagyon leszek nagyobb! Megyei szinten védek most amúgy de voltam nb3-ba is!
2012. jún. 4. 02:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!