Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Real Madridban focizó Pepe...

A Real Madridban focizó Pepe nem lépte már át túl sokszor a határt a szándékos szabálytalanságaival?

Figyelt kérdés
Legutóbb Messi kezére lépett, de ez csak az apropó. A múltból kifejezetten sok emlékem van, hogy ez a Pepe fiú keresi az alkalmat, hogy szabálytalankodjon. Csak én látom így, vagy esetleg ezek a szabálytalanságok nem lógnak ki a sorból ennyire?

2012. jan. 20. 13:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem Pepe nagyszerű védő, attól eltekintve, hogy néha szabálytalankodik. Pár évente van, hogy elborul az agya egy-egy meccsen. De utána kijózanodik, és normális lesz, néhány évig meigint nem szabálytalankodik szándékosan. Messzivel már amúgy is volt konfliktusa régebbről.
2012. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
És Piqué veszi el Shakirát, nem Pepe.
2012. jan. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Fogadok, Pepe ezért törlesztett Messinek:


http://www.youtube.com/watch?v=XfROdza2xAU

2012. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Pepe egy állat.(jó és rossz értelemben is)

Más csapatok ellen állat, mint védő, mert hihetetlen jó a posztján, viszont a Barca ellen az utóbbi időben a szó szerint vett állat. A portugál dominancia már nem csak a szurkolóknak szúr szemet...Pedig szerethető játéka és játékosai vannak a Realnak is (mondom ezt úgy, hogy Barca fan vagyok), de se Mou, se a portugál favágók nem kellenének oda. A spanyolok szégyellhetik magukat a válogatott meccsek alatt, mert őket (és még pár játékost) igen nagyra tartok a Realnál.

2012. jan. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

[link]

ez az én véleményem

2012. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!