Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért vagytok ennyire elfogult...

Miért vagytok ennyire elfogultak az éppen jól muzsikáló csapatokkal szembe?

Figyelt kérdés
Annyira irritál,hogy a sok footballanalfabéta most éppen a manchester cityt vagy a barcelonát isteníti. Ebben nincs semmi hűség. Én 6éve Chelsea szurkoló vagyok. Nem sok idő,de soha életembe nem fogok más csapatnak szurkolni,ha harmad osztályú lesz a klub akkor se. Sajnos 2 csapat örökös "harcáról" szól a foci. Igen ez a 2 spanyol klub a real matdrid és a barcelona. Ha kitalálják,hogy most a 28.osztályú xy csapatnak kell szurkolni mert messi vagy ronaldo megunta a saját klubját annak szurkolnátok? Emberek száljatok már le a földre. Gyanítom,hogy itt minden 2. 12 éves gyerek barcelona drukker. Kinek nem inge...!!!!!!!

2012. jan. 22. 00:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

sátán fia a fradi=ratyi

a barcelona=ratyi

juve,milan,chelsea,real madrid=Isten küldöttjei

a juvéból nekem is sok kedvencem volt,van mint pl./zidane,delpiero,trezegeut/

2012. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én 6 éve vagyok Barcás,tehát még a Ronaldinho-s korszakban lettem drukker. De engem is irritál ha látom a sok barcást és nem tud semmit a csapatról csak oltogatja a realosokat úgy,hogy ali ismeri a "saját" csapatát. De realosoknál és cityseknél is van ilyen.
2012. jún. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 DownDownDown ***** válasza:
Szerintem meg az a divatszurkoló,aki bármelyik közösségi(pl.facebook)írogatja hogy hajrá barcelona/real/stb/ de közben meg jó ha tud 1nevet a csapatból.
2012. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez engem is idegesít. Illetve ami szintén, ami főleg az EB-ken meg a VB-ken tapasztalható, hogy sok hülye p.icsa ilyenkor hirtelen nagy focidrukker lesz, és spanyol zászlóval rázza magát, meg ugrál, közben meg kb. azt se tudja, hogy mi az a les.. :P (Most nem a spanyolokat akarom ezzel szidni, csak én ilyenből láttam a legtöbbet)


Divatdrukker meg az, aki épp annak szurkol, akinek jól megy a szekér. Idén Barcás volt, meg City-s, 2 év múlva pl. Milan-os lesz, mert ők nyerik a BL_t..

Tényleg idegesítőek, de megpróbálok nem foglalkozni velük. Én nem álltam be a sorba, nem szurkolok se a Madridnak, se a Barcának, se a Citynek. De nem ítélem el azokat, akik nekik szurkolnak már évek óta. (Bár ilyenből a City-sek közül van sztem a legkevesebb... :D)

2012. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na hát ennyi erővel te is divat vagy,kedves kérdező!Megtetszett a Stamford és ezért lettél Chelsea fan...Egyébként én 5 éve vagyok Barcás,és akkor még korántsem a legjobb volt a Barca.
2012. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!