Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mekkora a különbség a férfi...

Mekkora a különbség a férfi és női foci között?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra vagyok kíváncsi, hogy pl Magyarországon szinte esélytelennek tartják,hogy egy magyar gyerekből akár a világ legjobb játékosa legyen (az utánpótlás nevelés miatt is ugye). De ez a lányokra is vonatkozik?
2012. okt. 26. 19:54
 1/4 MrPifta ***** válasza:
100%
lányok még kevésbé szoktak jól szerepelni az EB és VB selejtezőkön
2012. okt. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

A lányoknak ezerszer kevesebb lehetőségük van, sokszor a fiúk közül meg ki is zárják őket.

Én lány vagyok. Voltam már válogatott is. Kevesen vagyunk, de vannak nagyon tehetségesek is. Pl a Jakab Kata volt kint Amerikában is, mert hívták, meg tán Norvégban is.

Lehetőség mindenre megvan, csak mint itt mindenből az országban nehéz kitörni...:( Na meg ha hívnak külföldre, pénz is jó lenne, de nem igen van semmiféle támogatás.

Volt egy csaj, nagy pályás válogatott. És nem tudott elmenni meccsre másik országba, mert a munkahelyén nem engedték el...:( Tragédia ami ebben az országban van sajnos. Férfi foci se kutya...na de a női...kiröhögnek minket....holott Németországban pl ugyan olyan szintűnek számít mint a férfi foci.

2012. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha szeretnék kimenni külföldre játszani, de nem hívnak?akkor van lehetőségem rá hogy mondjuk akár egy amerikai,spanyol vagy német csapatnál játsszak vagy nem sok esélyemvan rá?
2012. okt. 27. 16:59
 4/4 anonim válasza:
100%
Két dolog kell. Kapcsolatok és valami ami miatt felfigyelnek rád. Ha olyan jó vagy akkor keresnek itthon jó edzők akiknek jó kapcsolataik vannak. Kérdezd meg a sajátodat hogy lehetne...az edző erre (is) van.
2012. okt. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!