Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti is így vagytok vele?...

Ti is így vagytok vele? Kinézet és viselkedés alapján beazonosítom a focistákat és a kézilabdásokat.

Figyelt kérdés

Általában első látásra megmondom valakiről, hogy ha focista, de azt is, ha kézilabdázik. Mindkét csoportra jellemző egy fajta kinézet. Számtalanszor volt már olyan, hogy megláttam valakit, és rögtön beugrott: ez biztos focista! Pedig soha nem láttam ezelőtt. Aztán megkérdezek valakit, és kivétel nélkül mindig bebizonyosodik hogy tényleg focista. Kézisekkel ugyan ez a helyzet. Érdekes módon más sporttal nem vagyok így...


Más is így van vele?


2013. jan. 27. 21:00
 1/7 anonim válasza:
33%
A kézilabdások mind melegek. Nem számít, hogy hogy néznek ki, mit mondanak, melegek. Ezért olyan könnyű megismerni őket. Úgy ölelgetik az ellenfelüket is a pályán, mintha a pasijuk lenne.
2013. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszed el, de én leszarom.
2013. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem érdekel hogy kit érdekel, csak az hogy engem érdekel hogy más is így van-e ezzel.


Na ne ócsároljon senki senkit.

2013. jan. 27. 21:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínű. Ha profi játékosokkal vagy így az érthető az alkati különbségek miatt. Ha amatőr játékosokról van szó akkor véletlen, vagy te vagy 404.
2013. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem csak testalkat, hanem öltözködés és hajviseletbeli sajátosságokat is észrevettem :D
2013. jan. 28. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen jellemvonásokat vettél észre?
2013. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem tudom megfogalmazni... de akkor elvileg egyedül vagyok vele xd
2013. jan. 28. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!