Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Röplabdázás hosszútávon...

Röplabdázás hosszútávon mennyire viseli meg a térdet?

Figyelt kérdés
Most szezonban havi 3-4 meccsünk van, rengeteget esek mindig és hiába térdvédő, meccsek után pár napig mindig fáj a térdem.

2013. febr. 24. 15:10
 1/3 anonim válasza:
Nem viseli annyira meg...15 éves vagyok, 2 éve járok röpizni(ezzel még túlozva a 2 év), voltam januárban dokinál, porckopást diagnosztizált. Esténként majd belehalok a térdfájásba, lépcsőmászás nuku, csak segítséggel, féle, műteni kellesz. Tanárom 9-szeres románia bajnok azt iszem 4x műtötték a lábát.Ennyit erről. Ha megfogadod egy ilyen kisgyerek tanácsát, inkább csak hobbyként űzd...;)
2013. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát, én 3 évet röplabdáztam, csak a bal térdemet viselte meg, de azt eléggé (mindig arra estem először). Van egy pont, ahol nem is igazán érzem. A röpi a térdet viseli meg, más sport pedig mást, nincs olyan mozgásforma ami ne károsítana valamit. Még 1 jótanács: Ne mindig ugyanarra a térdedre ess először, és ne vedd le a térdvédőt. :)
2013. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
1. vagyok. Nekem nem igazán a sok esés az oka, inkább az ugrások. Előzőnek pedig, az úszás talán az egyetlen ami nem árt semminek
2013. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!