Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek idén sikerülhet a...

Szerintetek idén sikerülhet a Realnak?

Figyelt kérdés
Én véleményem szerint idén (még) nem fog triplázni a Madrid!Csak a bajnoki címet szerzi meg!De jövöre mindenféleképpen!De remélem idén triplázik! ;)

2013. aug. 7. 22:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Soha az életbe nem fog beleférni a fejembe, hogy magyar emberek nulla spanyol kötődéssel mi a jó istenért képzelik magukat ekkora Real meg Barca fannak... és miért csak pont ennek a kettőnek vannak rajongói itthon. Pl Real Zaragoza szurkolót még nem igen láttam itthon.... no mindegy. Amúgy pedig a tavalyi szereplését nézve a spanyol csapatoknak én sokat nem jósolok idén.
2013. aug. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 Osynho ***** válasza:

"Amúgy pedig a tavalyi szereplését nézve a spanyol csapatoknak én sokat nem jósolok idén."


Merthogy? A 4 közé 2 spanyol jutott és egy hajszálon múlott, hogy nem lett a Malaga a 3.


Ezt a logikát követve se angol se olasz, se egyéb nemzetek csapatai nem jöhetnek számításba? :)

2013. aug. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

én ismerek Atlético Madrid és Athletic Bilbao szurkolókat is Mo.-n, nem beszélve a Valencia-drukkerekről.

A kérdésre válaszolva: triplázás nem lesz, de egy cím meglehet a háromból. Új edzővel az elég is.

2013. aug. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
A Real pont annyit fog nyerni ebben az évben, mint tavaly! Tapasztalatot, nem mást.:D
2013. aug. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 Osynho ***** válasza:
Lehet. Vagy lehet, hogy nyer valamit. Majd kiderül. Nekem nincs jósgömböm, irigyellek, hogy te rendelkezel egyel. :)
2013. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

"Merthogy? A 4 közé 2 spanyol jutott és egy hajszálon múlott, hogy nem lett a Malaga a 3.


Ezt a logikát követve se angol se olasz, se egyéb nemzetek csapatai nem jöhetnek számításba? :)"


Hát a spanyolok eddigi szerepléseihez képest szánalmasan nagyot bőgtek a lesajnált német csapatoktól.

2013. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Osynho ***** válasza:

Ez megint relatív, a Real 1 góllal maradt le a továbbjutástól, a Barca 0-7-es teljesítményét meg nem kell kommentálni, az igaz. :D A sehol se jegyzett Malaga meg rendesen ráijesztett a későbbi döntős és jóval erősebb Dortmundra.


De akkor továbbra is kérdezem: ha a spanyolok leégtek, akkor mi a helyzet az angolokkal, olaszokkal, többiekkel?

2013. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint amíg nem kezdődnek el a tétmeccsek, semmit sem lehet kijelenteni(utána se, de azért lesz némi rálátásunk), de ugyan akkora esélyük van rá mint a két FCB-nek vagy pár PL csapatnak.



UI.:Persze a drukkereknek nem kell a szomszédba menni egoért, most hogy nyertek egy barátságos kupát:)

2013. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 Suvorov ***** válasza:
29%
remélem nem, rühellem a realt
2013. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg bajnoki cím se...Kirakatbanda és nem több,kövezzetek meg de ez van,3 évente fél keret és edzőcsere mit akartok ezzel nyerni?Mit?2 évente egy kupát vagy 1 bajnokságot?Az meg is lesz
2013. aug. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!