Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyás céljából elkezdenék...

Fogyás céljából elkezdenék úszni, sikerülhet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval, most 13 éves fiú vagyok, kb 160 cm magas és 60 kg körül vagyok. Tudom, nagyon dagadt, dehát ez van. :/ Szóval, el szeretnék kezdeni úszni, nem is a fogyásért, mert azt lesz*rom hogy nézek ki (mondjuk rokonaim humoros célzásain okulva a hasamról, combomról és mellkasomról(utóbbi leng) tényleg nagyon le kéne adnom), de szeretném növelni az állóképességemet, és valami izmot felszedni magamra. A célom, hogy úgy 2-3 év múlva is ilyen körüli súlyom legyen, ugye picit nyilván több a növéssel együtt, csak ennek nagyrészének nem hájnak, izomnak kéne lennie. De igazából nem ez a lényeg, csak szükségem van a súly leadásra és az állóképesség növelésére, mert szeretnék profi klub akadémiáján focizni, de hamar kifulladok.

Szóval, az úszás jó mód lenne állóképesség növelésre és felesleg leadásra? És mellette kellene valamit csinálnom? Úgy tervezem, hogy kb heti 2-3 alkalommal úsznék, alkalmanként 1.5-2 órát. Elég lehet?

Előre is köszi a segítséget, bármilyen tanácsot elfogadok. :)



2013. jún. 21. 16:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Nos? Valaki? Fontos lenne. :/
2013. jún. 24. 19:04
 2/3 anonim válasza:
A helyes táplálkozást kihagytad. Anélkül nem fogsz fogyni. De végre valaki azt tervezi, hogy fokozatosan akar lefogyni, nem egyből. :) Szerintem simán sikerülhet, hajrá! :)
2013. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, jól esik a biztatás. :)

És mit kéne ennem? Nem nagyon vágom az efféle témát. :D

2013. júl. 9. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!