Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek idén sikerülhet a...

Szerintetek idén sikerülhet a Realnak?

Figyelt kérdés
Én véleményem szerint idén (még) nem fog triplázni a Madrid!Csak a bajnoki címet szerzi meg!De jövöre mindenféleképpen!De remélem idén triplázik! ;)

2013. aug. 7. 22:30
1 2 3 4
 31/36 zétike09 ***** válasza:
29. vagyok.Kit érdekel a sajtó?És miért divatdrukkerek akik Barcának szurkolnak? Haggyuk már.Magyarázza meg már valaki mert elegem van már ezekből miért pont a Barca drukkereket szidják?
2013. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Az összes MU/Real/Barca/Bayern/Milan/Inter/Juve/Chelsea/Arsenal drukker divatdrukker. Ha ez titeket sért, akkor e' van.
2013. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

zétike09: azért, mert amíg a Barcelona nem nyert meg mindent, addig a jelenlegi szurkolóik töredéke drukkolt nekik. (pl. a 2000-es évek elején, a "holland" időszakukban)

Amikor majd megint nem megy nekik a szekér - ez csak idő kérdése -, akkor ezek a szurkolók fognak először elpártolni tőlük. Én a magam részéről nem utálom őket, csak ezt a politikával-nacionalizmussal megfertőzött vonalat hanyagolnák már.

2013. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
A Madridnak iden olyan jo kerete van,meg egy nagyon jo edzője.Szerintem iden egy spanyol bajnoki cimet meg egy királykupat nyernek,a BL-t csak jövőre,de ha egyse jön össze idén(ugyis össze fog)akkkorsincs nagfy gond.A Madrid most Ancelottival meg az uj jatekosokkjal egy hosszotavu projektet tervez,mer ahoz kell idő h egy teljesen uj játékszisztéma ütőképesen működjön.Amugy meg meccsről meccsre játszik h egy re jobbak es jobbak lesznek,csak idő kell hozza.Barcasok most meg nagyon nyeregben erzitek magatok,de majd a kövi el classikon csunyan pofára fogtok esni!HALA MADRID !!3>
2013. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
És Messire meg Neymarkára ne verjetek magatokat,mert nekünk van pl egy Bale,Ronaldo,Isco hármasunk,a többit meg inkabb mar nem is emlite:DD
2013. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

Na akkor már én is megszólalok Realosként.

Realnak minden esélye megvan idén bármelyik trófeára, tanultak a tavalyi évből, hogy a 3-ból semmi sem lett meg. Bár nem rajongok érte, de megérkezett Bale, gondolom mutatni is fog valamit, ha már 101 millió euró volt. Ancelotti-ba bíztam, hogy az európa - és - világbajnok kapust visszateszi a kapuba, de ha neki jobb egy sima La Ligás kapus, akkor egészségére.

A csoportkör idén biztosan megvan, onnantól bízunk abban hogy izgalmas meccseket fogunk látni a Realtól, hiszen mindenki tudja: jó meccset csak jó csapat ellen lehet látni!

szép napot! :)

2013. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!