Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focisták! Ti hogyan játszotok...

Focisták! Ti hogyan játszotok egy erőszakos ellenfél ellen?

Figyelt kérdés
Aki odalép, erőteljesen, dinamikusan játszik.
2014. márc. 31. 18:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem feltétlenül foci, lehet bármilyen csapatsport.
2014. márc. 31. 18:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Már nem focizom versenyszerűen, de amíg játszottam, nem hagytam megtorlatlan sérelmet (persze figyelni kell, hogy a bíró ne lássa) :)
2014. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Másodikhoz hasonlóan én sem focizok már versenyszerűen, védő voltam, bár mindig is szerettem a sportszerű játékot. ..) Most is akadnak olyan "amatőr" meccsek pl. haverok ismerősök ellen ahol akad egy-két dominánsabb (vagy mondanám f@.zkalapnak) játékos. Ha velem olyan akkor azon nyomban fellángol bennem az érzés: Ne, hogy már úgy érezze, hogy ő az alfahím. Elkezdem ugyan azt csinálni amit ő. Lököm vagy amikor mellém jön és átkarol akkor ellököm meg hasonlók. Csak azt amit kapsz, add vissza. Ja és ha van bíró akkor ne lássa. Agresszív játékot azonban nem büntetik ha szabályos. Test test ellen adjál neki rendesen. Lássa, hogy nem félsz valószínű azért csinálja, hogy feléd kerekedjen fejben az erejét használva.
2014. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
benne kell lenni a játékodban az egészséges vagányságnak.Ha tudsz akkor taposs oda neki, dobd el vállal, húzd az agyát beszólásokkal, stb...stbb....ilyen egyszerű, csak annyi az egész pl.: ha van akkor hívd ki a barátnődet a meccsre ettől nagyobb dopping sohasem kell csak arra ügyelj hogy ne a barátnőd reakcióival hanem a játékkal foglalkozz
2014. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, Pont az ilyen gyökerek miatt tart ott a magyar sport ahol most van. Beszólásokkal? Azzal persze te hülye idióta.
2014. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!