Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 19 évesen késő elkezdeni...

19 évesen késő elkezdeni versenyszerűen tollasozni?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Eddig csak hobbi szinten (nyáron, otthon) tollasoztam. És mennyi esély van arra, hogy a mostani 0 tudásommal válogatott legyek, és mehessek világversenyekre?
2008. aug. 17. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

nagyon kevés, bár ezt a sportot nem ismerem közelebbről, de a legtöbb sportból kiindulva, a komoly versenyeredményekhez 10-12 éves kor előtt kell kezdeni, ha valaki 14-15 évesen kezd egy sportot és sokra viszi, az nagyszám szokott lenni.


DE: kitartás, meló, küzdés...


a lehetetlen nem létezik... (:

2008. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit sem késő elkezdened.Ha most elkezded még van rá esélyed hogy világversenyekre menjél.
2008. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez tolled fug en peldaul 26 evesen kezdtem el cselgancsozni es igen versenyekre is jarok sott mar van arany ermem is ez tolled fug.igaz nehez utolerni oket de nem lehetlen csak akarat kerdese,raadasul a tollas nem olyan nehez hogy 3-4 ev alat ne tugy felzarkozni
2008. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem sok hogy most világversenyre mennyél de bajnokságokra lehetség.....ha nagyon kitartó vagy....!!
2008. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
versenyszerűen nem késő!!rengeteg edzéssel van csak esélyed fejlődni mindent bele!!
2009. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!