Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mindegyik testépítő aki...

Mindegyik testépítő aki versenyszerűen nyomja az szteroidozik?

Figyelt kérdés

Én nem tudom elképzelni hogy mondjuk Vörös Zoli csak így natúrba felszedett egy 57-es kart meg mást se nagyon bár lehet hogy már nagyon régóta nyomják és lehet de azért akkor ahoz rohadtsok idő kell. Ronnie Coleman gondolom nyomja magába meg a hozzá hasonló testépítők akik olyan nagy szinten vannak de akkor nemértem mi ez az állszentség hogy ne szterkózzá mert tönkre teszed magad és inkábbtömegnövelő meg minden. Ezt csak azért csinálják hogy a tépkieges cégeknek több bevételt hozzanak?

Én nem akarok szeroidozni meg se fordult a fejembe csak elgondolkoztam ezeken.


2011. aug. 25. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, pl : Illés Norbert, Lénárd Lajos és én se. :DD
2011. aug. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

huh jó tudni hogy ti nem :D

am Arnold is nyomatta nem?

2011. aug. 25. 00:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyik haverom is szokott menni versenyekre és nem kokszol.

Egyébként Arnold kokszolt. Na le is ereszett, nézd meg most.

2011. aug. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 °:Amigo:° ***** válasza:

Minden testépítő koxol és mindenki "leereszt" ha nem edz.

Kox nélkül egy versenyfelkészülés szinte lehetetlen -főleg a diéta része, mert a vastagításnál még a jó genetika segíthet, de diéta naturálban = jelentős izomvesztés.


Athleticben vagy klasszikus testépítésben sem sok naturál versenyző van, komolyabb kategóriákban pedig 1 sincs.


A többi válasz benne van a kérdésedben.

2011. aug. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden versenyszerű testépítő koxol. Nyilván ne hozzuk fel a képbe a naturál testépítőket, ők talán nem (bár mivel gyakorlatilag csak versenyek előtt vannak tesztek, így meg kéne nézni, ők mennyire naturálok...).


A kiakadásod érthető, de ennyi erővel Vettel-re is kiakadhatnál, hogy felszólal a gyorshajtás, és a veszélyes vezetés ellen, mikor ő maga 300-al száguldozik. És akkor itt a lényeg: A száguldozás, és a kox veszélyes téma. Ha amatőr, hozzá nem értő kezébe kerül, hatalmas károkat okozhat. Nem azért gáz a kox, mert Ronnie Coleman is azt tolja, hanem mert Szabó László a kiskunhalasi tornaklubból is koxol, 0 hozzáértéssel, tapasztalattal, és szar cuccal.

2011. aug. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 oyeacch ***** válasza:
100%

Nem álszentség, hanem ők valószínűleg tapasztalják a negatív hatásokat is, úgyhogy még hitelesebb is az ő szájukból hallani, hogy ne koxolj, mintha olyan mondja, aki még koxot nem is látott /én :D/

Természetesen tápkieg reklám miatt is csinálják a fesztivált, de nem ez a lényeg.

2011. aug. 25. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem...köszönöm a válaszaitokat!
2011. aug. 25. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!