Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Versenyzők? Most kezdeném el...

Lee12 kérdése:

Versenyzők? Most kezdeném el versenyszerűen űzni a judo nevű sportot?

Figyelt kérdés

heti 3 edzés van 1.5 órásak csak ilyen 17.30 tól és az a baj hogy hazaérek suliból 3 ra és 4 kor már indulni kéne edzésre

az út ilyen30 perc

és az a baj hogy elég nehéz suliba járok így sokat kell tanulni

ti hogy oldjátok meg a tanulást és az edzést? hogy osztjátok be?

valamint hogy ha elég tehetséges vagyok akkor kb mennyi idő alatt mehetek versenyre?

16 éves srác vagyok

és még az érdekelne hogy 12 ben rengeteget kell tanulni így gondolom abban az évben kevesen járnak sportra


2011. szept. 14. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én unokám 15 évesen kezdte ezt a sportot.És lány. Igaz, sportgimibe jár. Most fog érettségizni. A cél neki a Testnevelési Főiskola. Reggel 6-kor futás a Margitszigeten,utána suli, aztán edzés, aztán este tanulás. Minden nap ugyanez.Hétvégén , mivel nincs iskola, napi két edzés és este is futás.

Ő az első évben már ment versenyre , mert az edzője úgy vélte, képes már eredményt elérni. Persze, nem a győzelem volt a cél.

Ha valóban versenyezni akarsz, és becsülettel megcsinálni az érettségit, akkor nincs film, meg strand, meg haverok, stb . Nem lesz könnyű.

2011. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én hazaérek, kajálok, és máris indulnom kell. Mivel írásbeli ált. nincs sok, így viszek magammal tanulnivalót, és azt tanulom utazás alatt.
2011. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak kitartást és sok szerencsét tudok kívánni Neked a sikeres érettségihez és a sporthoz is!
2011. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs lehetetlen, csak tehetetlen. tanulj út közben. napi egy órát nyersz ezzel.
2011. szept. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!