Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudnátok segíteni nekem egy...

Tudnátok segíteni nekem egy igen fontos kérdésben?

Figyelt kérdés

1 éve hogy kézilabdázok. Tesi órán szoktunk kézilabdázni, és én voltam a kapus, akkor 2 lány, akik kézilabdáztak mondták,hogy nagyon jó vagyok, és hogy járjak kézizni, én mondtam hogy áhh, dehogy.... Ezután belementem és elkezdtem járni.Eljártam, tanultam, játszottam. Nyáron volt egy kis szünet és ezután nem nagyon jártam edzésre, meccsekre viszont eljártam. És most eljutottam oda hogy abba akarom hagyni a kézit, azért is mert a csapat se egy álomcsapat, nem sok közös van bennünk, nem is szeretem a kézit, és jövőre középsuliba megyek akkor már tuti hogy nem fogok járni. Csak azért kezdtem el,mert noszogattak... Most is mennénk az osztállyal korizni,és pont akkor lenne egy meccs ,de én nem fogok menni meccsre mert régebben is kihagytam a korit, de most nem fogom.

Na szóval hogy mondjam meg az edzőnek hogy abbahagyom a kézit? SEGÍTSETEK!!!! Bocs hogy hosszú. :)



2015. márc. 2. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetekben mindig van egy kiskapu. :D Odaállsz az edző elé az utolsó edzés végén és azt mondod, hogy: Edző bá/bácsi/Tanár Úr vagy ahogy hívjátok "egyenlőre egy ideig nem tudok edzésre járni." Ezt akár ki is egészítheted, hogy otthoni dolgaid vannak vagy más dolgot kell előtérbe helyezned pl. tanulás. Ennyire egyszerű ugyan az a tartalma csak mégis nyomdafestéket tűrőbb/intelligensebb válasz. És ezzel nem is hazudsz. :D
2015. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És én is ezen gondolkodtam, csak az a baj hogy nem bírom ki ezt a kis időt sem, bárhogy erőlködök nem megy. :D
2015. márc. 2. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!